Oluline

Koolivormi tellimine AVATUD 07. mai sirje.suurevälja

Iga inimene ja eriti noor, soovib eristuda, olla omanäoline, aga samal ajal tunda ka ühtekuuluvustunnet ja olla sõpradega ühte moodi. Hea võimaluse selle vastuolulisuse ühildamiseks võimaldab koolivormi kandmine. Paikuse Kooli vormiriietuse tellimine on taas alanud. Võimalus valida paljude erinevate mudelite vahel, aga samas ikkagi olla läbi värvilahenduse ja kooli logo sõpradega ühtemoodi. Meie kooli vormiriided on tõesti kaunid  ja jõudnud isegi ajakirja Pere ja Kodu kaante vahele kõigile imetlemiseks.

Koolivormi tellimine.

Koolivormi tellimine.