Paikuse Kooli lõpetas 27. lend 19. juuni direktor Anne Kalmus

Paikuse Kooli lõpetas 27. lend, kokku 69 erinevate huvide, tõekspidamiste ja oskustega neidu ja noormeest. Kes andekas kunstis, kes tugev tegija spordis, kes pühendunud ratsutamisele, kes muusikale, kes õppis süvendatult täppisteadusi. Kõik omanäolised ja tublid noored. 27. lennu 69-st lõpetajast on lõputunnistusel hinded ainult „4“ ja “5” üle poolte õpilastest, lausa 39-l lõpetajal. Kiitusega (tunnistusel ainult viied) lõpetasid Jakob Ott, Kristelle Kalbus, Meribel Malviste, Lorella Margitta Kandelin, Mirtel Toodu ja Kätriin Joost. Neist Meribel Malviste on õppinud ainult viitele järjepanu 9 aastat .

Palju õnne põhikooli lõpetamise puhul ja edu edaspidiseks!

Palju õnne põhikooli lõpetamise puhul ja edu edaspidiseks!