Paikuse Kooli tekkel 17. juuni õp Sirje Suurevälja

Tekkel on üliõpilase või õpilase vormimüts. Eesti teklid on nokkmütsi kujuga ja jagunevad üldmütsiks, mida võivad kanda kõik üliõpilased, ning värvitekliks, mis on õppeasutuse või üliõpilasorganisatsiooni värvides ja mida võivad kanda vaid vastava institutsiooni liikmed.

Mitmed Eesti koolid omavad oma kooli teklit. Nüüd on tekkel ka Paikuse Koolil. Ikka oma kooli värvides, soliidne, mõnusalt sügav ja mugav kanda.

Firma Norrisonil (kust tellime oma koolivormi) on nüüd ka kooli tekli tellimine avatud.

Kanname oma kooli teklit auga!

Kanname oma kooli teklit auga!