Uudised

Paikuse Kool saavutas TV 10 Olümpiastarti sarjas vabariigis 2. koha! 14. juuni õp Reili Kaljund

Paikuse Kool saavutas TV 10 Olümpiastarti sarjas vabariigis 2. koha! Palju õnne!

13. ja 14. juunil sai punkti TV 10 Olümpiastarti 53. hooaeg. Terve õppeaasta jooksul kestnud võistlussarja selle hooaja viimasele finaaletapile Jõhvi läks Paikuse Kool vastu võistkonnaga koosseisus Devon ja Tomi Järvekülg, Lauretta Alliksaar, Ralf Uustamm ja Karmen Uibo. Pärast kahepäevast mitmevõistlust tuli individuaalselt parimale kohale Devon Järvekülg, kes saavutas vanemate poiste arvestuses 4. koha! Nooremate tüdrukute vanuseklassis tuli Karmen Uibo 5. kohale ning saavutas ka viimasel alal, 600m jooksus, alavõidu. Kokkuvõtteks tuli Paikuse Kool teist korda kolme aasta jooksul taas kõrgele II kohale 28 kooli hulgas. Täname kõiki õpilasi: Devon, Tomi ja Hanna Järvekülg, Lauretta Alliksaar, Gerret Sonne, Kaspar Milvek, Ralf Uustamm, Pert Ilisson, Karmen Uibo, Amira Roosarüütel, Elli Grethe Virkus ja Emily Elbing, kes sel hooajal on tulnud osalema erinevatele etappidele ning toonud oma koolile olulisi punkte, et see II koht Paikusele tuua.