KONSULTATSIOONIAJAD
Õpetaja |
Konsultatsiooniaeg (päev/tund) |
Õppeaine |
|
Aare Külaots |
T |
14.05- 14.50 |
Füüsika |
Andres Kutser |
T |
14.05- 14.50 kokkuleppel |
Liikumisõpetus |
Angela Taggo |
K |
14.05-14.50 kokkuleppel |
Loodusõpetus (5.a) |
Annika Proos |
|
kokkuleppel |
Klassiõpetaja |
Annika Oltre |
R |
14.05-15.30 kokkuleppel |
Eesti keel, kirjandus (6.d, 7.d, 9.d) Ajalugu (6.d, 7.d) Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus (6.d) Kunst (6.d/f) |
Einar Elbing |
T |
12.00-13.00 eelneval kokkuleppel |
Tööõpetus |
Eve Tannebaum |
N |
14.00 - 15.00 |
Vene keel, ajalugu kokkuleppel |
Gerli Lehemets |
E |
7.45 |
Kirjandus (5.a) |
Helin Eding |
N |
14:05-15:00 ja kokkuleppel |
Klassiõpetaja Inglise keel (3.abc; 4.abc, 5.b) |
Hulda Larin |
N
|
14.50-15.40 |
Matemaatika (8a,8b,9abc,6c) |
Ingrid Lilles |
N, R |
7.45-8.15 |
Inglise keel |
Jana Suve |
E,N |
6. tund kokkuleppel |
Eesti keel (4.a, 5.a) |
Jekaterina Maasikas |
R |
13.00-14.00 kokkuleppel |
Töö. ja tehnoloogiaõpetus (4.abc 6.df 7.d 9.d) Loodusõpetus (4.c) Eesti keel (4.c) |
Jelena Stankevitš |
K |
14.50 - 15.35 kokkulepel |
Vene keel |
Jüri Looring |
|
Kokkuleppel |
Töö- ja tehnoloogiaõpetus |
Kadri Haavandi |
E
|
6. ja 7. tund kokkuleppel
|
Informaatika Ettevõtlus Inimeseõpetus (7.a) |
Kadri Jõgi |
T |
7.30 |
Käsitöö ja kodundus |
Kaisa Jaakson |
R |
14.05 kokkuleppel |
Inimeseõpetus (5.abc, 6.ac, 7.b, 8.bc) Liikumisõpetus (2.bc, 3.ab, 6.c) |
Kait Kosenkranius |
R |
14.05 kokkuleppel |
Inglise keel (5a, 6ac, 7ac, 8.bc, 9.bc) |
Kersti Rohtmets |
|
Kokkuleppel |
Inglise keel |
Kristel Mikkor |
E K |
14.00 kokkuleppel 13.00 kokkuleppel |
Matemaatika (6.a) Matemaatika (5.c) |
Külli Jürisoo |
|
T- R 7.45-8.15; peale tunde kokkuleppel
|
loodusõpetus eesti keel |
Küllike Podnek |
T K N R |
7.45-8.15 7.45-8.15 7.45-8.15 7.45-8.15 |
eesti keel, kirjandus |
Liina Kivisto |
E N E N |
6. tund 7. tund 7. tund 8. tund |
Matemaatika (4.b) Matemaatika (5.a) Matemaatika (7.c) Matemaatika (8.c - 9.abc) |
Liina Õismets |
T K N |
6.tund 6. tund 7.45-8.15 kokkuleppel |
Matemaatika (4.a) Matemaatika (5.b) Matemaatika (6.f ja 6.d) - ruum 312 |
Maarja Tärk |
K |
14.50 - 15.30 Muul ajal kokkuleppel |
Bioloogia, loodusõpetus |
Maire Krinal |
|
Kokkuleppel |
Muusika |
Mait Lind |
K |
14.50-15.30 |
Ajalugu, ühiskond |
Malle Malmre |
N |
7.45- 8.15 Kokkuleppel |
Loodusõpetus |
Ulvi Laneman |
N |
14.50 - 15.30 kokkuleppel |
Liikumisõpetus |
Marek Varkentin |
E |
14.00 - 15.00 |
Ajalugu |
Marika Jagomägi |
R K |
7.40 - 8.15 14.50 - 15.30 (eelneval kokkuleppel) |
Keemia |
Merlin Madisson |
|
Kokkuleppel |
Muusika |
Monica Kask |
|
Kokkuleppel E-R |
Klassiõpetaja, eesti keel III ABC |
Monika Limberg |
N |
14.05- 14.50 ja kokkuleppel |
eesti keel ja kirjandus |
Monika Vaher |
|
Kokkuleppel |
Kunstiõpetus |
Oksana Johannes |
K |
12.15-13.00 |
Klassiõpetaja |
Reili Kaljund |
K |
6. tund kokkuleppel |
Liikumisõpetus (1.ab, 2.a, 3.c, 5.a) |
Rita Veeremets |
R |
7. tund kokkuleppel |
Matemaatika 7b, 7d, 9b, 9.c |
Sirje Suurevälja |
E |
7.50-8.30 |
vene keel (6,b, 7.a, 7.b, 8.a) inimeseõpetus (6.b, 7.c, 8.a) eesti keel (ukrainlased) |
Sirje Tuulemäe |
K N |
7.40-8.15 kokkuleppel 7.tund kokkuleppel |
Eesti keel (5.b, 6.a, 6.b) |
Sirle Varkentin |
E T N |
7.40-8.30 kokkuleppel 7.40-8.15 kokkuleppel 7.40-8.15 kokkuleppel |
Inglise keel/ geograafia/saksa keel Inglise keel/ geograafia/saksa keel Inglise keel/ geograafia/saksa keel |
Svetlana Volkmann |
|
kokkuleppel |
Klassiõpetaja, kunstiõpetus |
Talvi Kaja |
N |
6.-8. tund kokkuleppel |
Matemaatika (6.b ja 7.a) |
Tarmo Tõnismann |
|
kokkuleppel |
Klassiõpetaja, liikumisõpetus |
Tiina Post |
N |
7. tund kokkuleppel |
6.f / 6.d / 6.b |
Tiit Vaher |
R |
7. tund |
Töö- ja tehnoloogiaõpetus (7.b, 9.ad) |
Tiiu Timberg |
K |
6.tund |
Klassiõpetaja, 3.abc matemaatika |
Ulvi Laneman |
N |
7. tund kokkuleppel |
Liikumisõpetus |
Ulvi Mihkeles |
K |
12.15 kokkuleppel |
Klassiõpetaja |
Õpetaja |
Konsultatsiooniaeg (päev/tund) |
Õppeaine |
|
Aare Külaots |
T |
14.05- 14.50 |
Füüsika |
Andres Kutser |
T |
14.05- 14.50 kokkuleppel |
Liikumisõpetus |
Angela Taggo |
K |
14.05-14.50 kokkuleppel |
Loodusõpetus (5.a) |
Annika Proos |
|
kokkuleppel |
Klassiõpetaja |
Annika Oltre |
R |
14.05-15.30 kokkuleppel |
Eesti keel, kirjandus (6.d, 7.d, 9.d) Ajalugu (6.d, 7.d) Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus (6.d) Kunst (6.d/f) |
Einar Elbing |
T |
12.00-13.00 eelneval kokkuleppel |
Tööõpetus |
Eve Tannebaum |
N |
14.00 - 15.00 |
Vene keel, ajalugu kokkuleppel |
Gerli Lehemets |
E |
7.45 |
Kirjandus (5.a) |
Helin Eding |
N |
14:05-15:00 ja kokkuleppel |
Klassiõpetaja Inglise keel (3.abc; 4.abc, 5.b) |
Hulda Larin |
N
|
14.50-15.40 |
Matemaatika (8a,8b,9abc,6c) |
Ingrid Lilles |
N, R |
7.45-8.15 |
Inglise keel |
Jana Suve |
E,N |
6. tund kokkuleppel |
Eesti keel (4.a, 5.a) |
Jekaterina Maasikas |
R |
13.00-14.00 kokkuleppel |
Töö. ja tehnoloogiaõpetus (4.abc 6.df 7.d 9.d) Loodusõpetus (4.c) Eesti keel (4.c) |
Jelena Stankevitš |
K |
14.50 - 15.35 kokkulepel |
Vene keel |
Jüri Looring |
|
Kokkuleppel |
Töö- ja tehnoloogiaõpetus |
Kadri Haavandi |
E
|
6. ja 7. tund kokkuleppel
|
Informaatika Ettevõtlus Inimeseõpetus (7.a) |
Kadri Jõgi |
T |
7.30 |
Käsitöö ja kodundus |
Kaisa Jaakson |
R |
14.05 kokkuleppel |
Inimeseõpetus (5.abc, 6.ac, 7.b, 8.bc) Liikumisõpetus (2.bc, 3.ab, 6.c) |
Kait Kosenkranius |
R |
14.05 kokkuleppel |
Inglise keel (5a, 6ac, 7ac, 8.bc, 9.bc) |
Kersti Rohtmets |
|
Kokkuleppel |
Inglise keel |
Kristel Mikkor |
E K |
14.00 kokkuleppel 13.00 kokkuleppel |
Matemaatika (6.a) Matemaatika (5.c) |
Külli Jürisoo |
|
T- R 7.45-8.15; peale tunde kokkuleppel
|
loodusõpetus eesti keel |
Küllike Podnek |
T K N R |
7.45-8.15 7.45-8.15 7.45-8.15 7.45-8.15 |
eesti keel, kirjandus |
Liina Kivisto |
E N E N |
6. tund 7. tund 7. tund 8. tund |
Matemaatika (4.b) Matemaatika (5.a) Matemaatika (7.c) Matemaatika (8.c - 9.abc) |
Liina Õismets |
T K N |
6.tund 6. tund 7.45-8.15 kokkuleppel |
Matemaatika (4.a) Matemaatika (5.b) Matemaatika (6.f ja 6.d) - ruum 312 |
Maarja Tärk |
K |
14.50 - 15.30 Muul ajal kokkuleppel |
Bioloogia, loodusõpetus |
Maire Krinal |
|
Kokkuleppel |
Muusika |
Mait Lind |
K |
14.50-15.30 |
Ajalugu, ühiskond |
Malle Malmre |
N |
7.45- 8.15 Kokkuleppel |
Loodusõpetus |
Ulvi Laneman |
N |
14.50 - 15.30 kokkuleppel |
Liikumisõpetus |
Marek Varkentin |
E |
14.00 - 15.00 |
Ajalugu |
Marika Jagomägi |
R K |
7.40 - 8.15 14.50 - 15.30 (eelneval kokkuleppel) |
Keemia |
Merlin Madisson |
|
Kokkuleppel |
Muusika |
Monica Kask |
|
Kokkuleppel E-R |
Klassiõpetaja, eesti keel III ABC |
Monika Limberg |
N |
14.05- 14.50 ja kokkuleppel |
eesti keel ja kirjandus |
Monika Vaher |
|
Kokkuleppel |
Kunstiõpetus |
Oksana Johannes |
K |
12.15-13.00 |
Klassiõpetaja |
Reili Kaljund |
K |
6. tund kokkuleppel |
Liikumisõpetus (1.ab, 2.a, 3.c, 5.a) |
Rita Veeremets |
R |
7. tund kokkuleppel |
Matemaatika 7b, 7d, 9b, 9.c |
Sirje Suurevälja |
E |
7.50-8.30 |
vene keel (6,b, 7.a, 7.b, 8.a) inimeseõpetus (6.b, 7.c, 8.a) eesti keel (ukrainlased) |
Sirje Tuulemäe |
K N |
7.40-8.15 kokkuleppel 7.tund kokkuleppel |
Eesti keel (5.b, 6.a, 6.b) |
Sirle Varkentin |
E T N |
7.40-8.30 kokkuleppel 7.40-8.15 kokkuleppel 7.40-8.15 kokkuleppel |
Inglise keel/ geograafia/saksa keel Inglise keel/ geograafia/saksa keel Inglise keel/ geograafia/saksa keel |
Svetlana Volkmann |
|
kokkuleppel |
Klassiõpetaja, kunstiõpetus |
Talvi Kaja |
N |
6.-8. tund kokkuleppel |
Matemaatika (6.b ja 7.a) |
Tarmo Tõnismann |
|
kokkuleppel |
Klassiõpetaja, liikumisõpetus |
Tiina Post |
N |
7. tund kokkuleppel |
6.f / 6.d / 6.b |
Tiit Vaher |
R |
7. tund |
Töö- ja tehnoloogiaõpetus (7.b, 9.ad) |
Tiiu Timberg |
K |
6.tund |
Klassiõpetaja, 3.abc matemaatika |
Ulvi Laneman |
N |
7. tund kokkuleppel |
Liikumisõpetus |
Ulvi Mihkeles |
K |
12.15 kokkuleppel |
Klassiõpetaja |