Õppetöö

KONSULTATSIOONIAJAD


Õpetaja 

Konsultatsiooniaeg 

(päev/tund) 

Aine 

Aare Külaots 

 

7.40 

10.00-10.15  

kokkuleppel 

füüsika  

Andres Kutser  

8.tund kokkuleppel 

liikumisõpetus 

Angela Taggo  

13.10 kokkuleppel 

loodusõpetus (4.a) 

Annika Oltre 

6.tund kokkuleppel 

5.d klass 

Einar Elbing 

13.15 kokkuleppel 

töö- ja tehnoloogiaõpetus 

Eve Tannebaum 

8.00 - 8.30 

vene keel, ajalugu 

Hulda Larin 

7.8.tund 

matemaatika 5.c,7.a,7.b,8.abc 

Inger Vahuvee 

8.tund 

töö- ja tehnoloogiaõpetus (4.ab, 5.a, 5.df) 

Ingrid Lilles 

7.45-8.15  

6.tund 

inglise keel 

Jana Suve 

6. tunni ajal 

3. a klass, eesti keel (4.a) 

Jekaterina Maasikas 

4 tund kokkuleppel 

3c klass 

Jelena Stankevitš 

К 

8. tund kokkuleppel 

7.40 kokkuleppel 

vene keel 

Jüri Looring  

 

kokkuleppel

töö- ja tehnoloogiaõpetus 

Kadri Haavandi 

7. ja 8. tund kokkuleppel 

informaatika (4.abc) 

informaatika (5.abc) 

inimeseõpetus (6.a) 

informaatika (I pa) ja inimeseõpetus 8.abc 

Kadri Jõgi 

7.30 

käsitöö ja kodundus 

Kaisa Jaakson 

13.10, kokkuleppel 

liikumisõpetus  

inimeseõpetus (5.c, 6.b, 7.b, 7c) 

Kersti Rohtmets 

7. tund, kokkuleppel 

inglise keel 

Kristel Mikkor 

13.15-14.30, kokkuleppel 

matemaatika (4.c) 
matemaatika (5.a) 

Kristiina Volt 


6.tund, kokkuleppel 
5.tund, kokkuleppel 

4.abc eesti keel 
1.a klass 

Külli Jürisoo 

6. tund, kokkuleppel 

loodusõpetus 

eesti keel 

Liina Kivisto 

 

 

5. tund   6.c klass 

8. tund (peale õp infotundi)  7.c, 8.abc, 9.c klass 

6. tund  4.a klass 

matemaatika 

Lisabet Roos 

6. tund kokkuleppel 

5. tund kokkuleppel 

inglise keel (3.abc, 4b,5b) 
1.b klass 

Maarja Tärk 

14.50 - 15.30 

bioloogia, loodusõpetus 

Maire Krinal 

14.05-14.50 

muusika 

Mait Lind 

14.05-14.50 

ajalugu ja ühiskonnaõpetus 

Malle Tiidla 

14:00-15.00 

eesti keel ja kirjandus 

Marika Jagomägi 


8.00- 8.30; 14.00-15.30 
7.45-8.15  

keemia 

Monika Limberg 

14.00 kokkuleppel 

eesti keel ja kirjandus 

Monika Vaher 

14.00-15.30 

kunstiõpetus 

Oksana Johannes 

13.10-14.00 

6. abc vene keel 

Reili Kaljund 

 

kokkuleppel 

liikumisõpetus 

Rita Veeremets 

7. -8. tund kokkuleppel 

matemaatika 

Signe Martinson 

6.tund 

inglise keel 

Sirje Suurevälja 

7.50 - 8.30 

vene keel ja inimeseõpetus 

Sirje Tuulemäe 

7.tund  

6.tund  

ajalugu, eesti keel (5. klass) 

eesti keel (4.b klass) 

Sirle Varkentin 

7.40- 8.20 

7.40- 8.10 

geograafia 

inglise keel 

Svetlana Volkmann 

E-R 

kokkuleppel  

kunst 

Talvi Kaja 

6.-7. tund 

matemaatika 

Tarmo Tõnismann 

6. tund 

3.b klass 

Tiina Post 

6.tund 

5.f klass 

Tiit Vaher  

8. tund 

joonestamine 

Tiiu Timberg 

5.tund 

1.c klass 

Ulvi Laneman 

8. tund kokkuleppel 

liikumisõpetus  

Ulvi Mihkeles 

6.tund kokkuleppel 

2.a klass 

Õpetaja 

Konsultatsiooniaeg 

(päev/tund) 

Aine 

Aare Külaots 

 

7.40 

10.00-10.15  

kokkuleppel 

füüsika  

Andres Kutser  

8.tund kokkuleppel 

liikumisõpetus 

Angela Taggo  

13.10 kokkuleppel 

loodusõpetus (4.a) 

Annika Oltre 

6.tund kokkuleppel 

5.d klass 

Einar Elbing 

13.15 kokkuleppel 

töö- ja tehnoloogiaõpetus 

Eve Tannebaum 

8.00 - 8.30 

vene keel, ajalugu 

Hulda Larin 

7.8.tund 

matemaatika 5.c,7.a,7.b,8.abc 

Inger Vahuvee 

8.tund 

töö- ja tehnoloogiaõpetus (4.ab, 5.a, 5.df) 

Ingrid Lilles 

7.45-8.15  

6.tund 

inglise keel 

Jana Suve 

6. tunni ajal 

3. a klass, eesti keel (4.a) 

Jekaterina Maasikas 

4 tund kokkuleppel 

3c klass 

Jelena Stankevitš 

К 

8. tund kokkuleppel 

7.40 kokkuleppel 

vene keel 

Jüri Looring  

 

kokkuleppel

töö- ja tehnoloogiaõpetus 

Kadri Haavandi 

7. ja 8. tund kokkuleppel 

informaatika (4.abc) 

informaatika (5.abc) 

inimeseõpetus (6.a) 

informaatika (I pa) ja inimeseõpetus 8.abc 

Kadri Jõgi 

7.30 

käsitöö ja kodundus 

Kaisa Jaakson 

13.10, kokkuleppel 

liikumisõpetus  

inimeseõpetus (5.c, 6.b, 7.b, 7c) 

Kersti Rohtmets 

7. tund, kokkuleppel 

inglise keel 

Kristel Mikkor 

13.15-14.30, kokkuleppel 

matemaatika (4.c) 
matemaatika (5.a) 

Kristiina Volt 


6.tund, kokkuleppel 
5.tund, kokkuleppel 

4.abc eesti keel 
1.a klass 

Külli Jürisoo 

6. tund, kokkuleppel 

loodusõpetus 

eesti keel 

Liina Kivisto 

 

 

5. tund   6.c klass 

8. tund (peale õp infotundi)  7.c, 8.abc, 9.c klass 

6. tund  4.a klass 

matemaatika 

Lisabet Roos 

6. tund kokkuleppel 

5. tund kokkuleppel 

inglise keel (3.abc, 4b,5b) 
1.b klass 

Maarja Tärk 

14.50 - 15.30 

bioloogia, loodusõpetus 

Maire Krinal 

14.05-14.50 

muusika 

Mait Lind 

14.05-14.50 

ajalugu ja ühiskonnaõpetus 

Malle Tiidla 

14:00-15.00 

eesti keel ja kirjandus 

Marika Jagomägi 


8.00- 8.30; 14.00-15.30 
7.45-8.15  

keemia 

Monika Limberg 

14.00 kokkuleppel 

eesti keel ja kirjandus 

Monika Vaher 

14.00-15.30 

kunstiõpetus 

Oksana Johannes 

13.10-14.00 

6. abc vene keel 

Reili Kaljund 

 

kokkuleppel 

liikumisõpetus 

Rita Veeremets 

7. -8. tund kokkuleppel 

matemaatika 

Signe Martinson 

6.tund 

inglise keel 

Sirje Suurevälja 

7.50 - 8.30 

vene keel ja inimeseõpetus 

Sirje Tuulemäe 

7.tund  

6.tund  

ajalugu, eesti keel (5. klass) 

eesti keel (4.b klass) 

Sirle Varkentin 

7.40- 8.20 

7.40- 8.10 

geograafia 

inglise keel 

Svetlana Volkmann 

E-R 

kokkuleppel  

kunst 

Talvi Kaja 

6.-7. tund 

matemaatika 

Tarmo Tõnismann 

6. tund 

3.b klass 

Tiina Post 

6.tund 

5.f klass 

Tiit Vaher  

8. tund 

joonestamine 

Tiiu Timberg 

5.tund 

1.c klass 

Ulvi Laneman 

8. tund kokkuleppel 

liikumisõpetus  

Ulvi Mihkeles 

6.tund kokkuleppel 

2.a klass