Projektid

Nordplus Junior projekt

Influence of Kinesthetic Teaching and Learning Upon the Development of the Student`s Educational Quality

2015 – 2017

Projekti eesmärk on arendada kinesteetilise õpetamise/õppimise metoodikat. Võetakse osa rahvusvahelisest metoodikakonverentsidest. Töötubades saavad osalejad ise praktiliselt proovida kinesteetilisi ülesandeid ja neid täiendada ning edasi arendada. Antakse näidistunde. Projekti lõpuks peab iga kool looma neli õpiväljakut. Paikuse koolis on õpiväljakute teema lülitatud ka loovtööde plaanidesse. Esimene loovtöö nimetatud teemal valmib 2016. aasta aprillis.

Kohtumine Paikusel on 2016. aasta aprillis.

Projekti koordineerib Silute kool Leedus. Partnerkoolid on Lätist, Taanist ja Eestist (Paikuse Pk).

Nordplus Junior projekt

2015 – 2017

Kohtumine Paikusel on 2016. aasta aprillis.