Paikuse Kool

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Muu personal Huvihariduskeskus PAI

Ametikoht
 
Juhtkond (7)

Anne Kalmus

Direktor
+372 5158260
anne.kalmus@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Angela Taggo

Õppejuht/loodusõpetus
+372 5145131
angela.taggo@pk.edu.ee


Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Talvi Kaja

Arendusjuht/matemaatika
talvi.kaja@pk.edu.ee


Sirje Solom

HEV koordinaator
+372 55510965
sirje.solom@pk.edu.ee


Urmas Ennok

Haldusjuht
+372 55510968
urmas.ennok@pk.edu.ee


Dea Jürgens

Tegevusjuht
dea.jurgens@pk.edu.ee

Õpetajad (50)

Einar Elbing

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
einar.elbing@pk.edu.ee


Leana Erm

Inglise keel
leana.erm@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkus


Kadri Haavandi

Haridustehnoloog
Informaatika
Inimeseõpetus
Karjäärikoordinaator
kadri.haavandi@pk.edu.ee


Kaisa Jaakson

Kehaline kasvatus/inimeseõpetus
kaisa.jaakson@pk.edu.ee


Marika Jagomägi

Keemia
marika.jagomagi@pk.edu.ee


Oksana Johannes

Klassiõpetaja/vene keel
oksana.johannes@pk.edu.ee


Kadri Jõgi

Käsitöö ja kodundus
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kadri.jogi@pk.edu.ee


Külli Jürisoo

Eesti keel/loodusõpetus
kylli.jyrisoo@pk.edu.ee


Talvi Kaja

Arendusjuht/matemaatika
talvi.kaja@pk.edu.ee


Reili Kaljund

Kehaline kasvatus
reili.kaljund@pk.edu.ee


Liina Kivisto

Matemaatika
liina.kivisto@pk.edu.ee


Maire Krinal

Muusikaõpetus
maire.krinal@pk.edu.ee


Andres Kutser

Kehaline kasvatus
andres.kutser@pk.edu.ee


Aare Külaots

Füüsika
aare.kylaots@pk.edu.ee


Ulvi Laneman

Kehaline kasvatus
ulvi.laneman@pk.edu.ee


Hulda Larin

Matemaatika
hulda.larin@pk.edu.ee


Eiki Lehemets

Maleõpetus
eiki.lehemets@pk.edu.ee


Ingrid Lilles

Inglise keel
ingrid.lilles@pk.edu.ee


Monika Limberg

Eesti keel/kirjandus
monika.limberg@pk.edu.ee


Mait Lind

Ajalugu/ühiskonnaõpetus
mait.lind@pk.edu.ee


Jüri Looring

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
Töö- ja tehnoloogiaõpetus
juri.looring@pk.edu.ee


Eneli Maal

Matemaatika/informaatika
eneli.maal@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Jekaterina Maasikas

Klassiõpetaja
jekaterina.maasikas@pk.edu.ee


Merlin Madisson

Muusikaõpetus
merlin.madisson@pk.edu.ee


Malle Malmre

Klassiõpetaja
malle.malmre@pk.edu.ee


Signe Martinson

Inglise keel
signe.martinson@pk.edu.ee


Ulvi Mihkeles

Klassiõpetaja
ulvi.mihkeles@pk.edu.ee


Kristel Mikkor

Matemaatika
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristel.mikkor@pk.edu.ee


Annika Oltre

Klassiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
annika.oltre@pk.edu.ee


Tiina Post

Klassiõpetaja
tiina.post@pk.edu.ee


Annika Proos

abiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
annika.proos@pk.edu.ee


Kersti Rohtmets

Inglise keel
kersti.rohtmets@pk.edu.ee


Lisabet Roos

Klassiõpetaja/inglise keel
lisabet.roos@pk.edu.ee


Jelena Stankevitš

Vene keel
jelena.stankevits@pk.edu.ee


Sirje Suurevälja

Vene keel/inimeseõpetus
sirje.suurevalja@pk.edu.ee


Jana Suve

Klassiõpetaja
jana.suve@pk.edu.ee


Angela Taggo

Õppejuht/loodusõpetus
+372 5145131
angela.taggo@pk.edu.ee


Eve Tannebaum

Ajalugu
Vene keel
eve.tannebaum@pk.edu.ee


Malle Tiidla

Eesti keel/kirjandus
malle.tiidla@pk.edu.ee


Tiiu Timberg

Klassiõpetaja
tiiu.timberg@pk.edu.ee


Sirje Tuulemäe

Ajalugu
Eesti keel/kirjandus
sirje.tuulemae@pk.edu.ee


Maarja Tärk

Bioloogia/loodusõpetus
maarja.tark@pk.edu.ee


Tarmo Tõnismann

Klassiõpetaja
tarmo.tonismann@pk.edu.ee


Tiit Vaher

Joonestamine/tööõpetus
tiit.vaher@pk.edu.ee


Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Inger Vahuvee

Käsitöö ja kodundus
inger.vahuvee@pk.edu.ee


Sirle Varkentin

Geograafia/inglise keel
sirle.varkentin@pk.edu.ee


Rita Veeremets

Matemaatika/tantsuline liikumine
rita.veeremets@pk.edu.ee


Svetlana Volkmann

Klassiõpetaja/kunstiõpetus
svetlana.volkmann@pk.edu.ee


Kristiina Volt

Klassiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristiina.volt@pk.edu.ee

Muu personal (8)

Laura Kosenkranius

Juhiabi
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
+3724453132
laura.kosenkranius@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-16.00

Kadri Haavandi

Haridustehnoloog
Informaatika
Inimeseõpetus
Karjäärikoordinaator
kadri.haavandi@pk.edu.ee


Külli Vill

Meditsiiniõde
+3725193 8777
kylli.vill@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-15.00

Dea Jürgens

Tegevusjuht
dea.jurgens@pk.edu.ee


Maris Kalmu

Sotsiaalpedagoog
+372 55510964
maris.kalmu@pk.edu.ee


Tiia Klein

Söökla juhataja
+37255510966
tiia.klein@pk.edu.ee


Teele Loosaar

Psühholoogiline nõustaja
5692 7893
teele.loosaar@onk.parnu.ee

Vastuvõtuaeg:

E- N kell 8:30-14:00
R kell 8:30-13:00

Kerda Saagim

Piirkonnapolitseinik
4446661
51943179
kerda.saagim@politsei.ee

Huvihariduskeskus PAI (17)

Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Paija Pukk

Dokumendihaldur
paija.pukk@pk.edu.ee


Raul Ilbi

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
raul.ilbi@pk.edu.ee


Signe Lensment

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
signe.lensment@pk.edu.ee


Jüri Looring

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
Töö- ja tehnoloogiaõpetus
juri.looring@pk.edu.ee


Marju Rajasalu

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
marju.rajasalu@pk.edu.ee


Kristi Soondra

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristi.soondra@pk.edu.ee


Ene Tapfer

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
ene.tapfer@pk.edu.ee


Kadri Jõgi

Käsitöö ja kodundus
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kadri.jogi@pk.edu.ee


Kaisa Saulin

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kaisa.saulin@pk.edu.ee


Kristel Mikkor

Matemaatika
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristel.mikkor@pk.edu.ee


Kristiina Volt

Klassiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristiina.volt@pk.edu.ee


Oksana Johannes

Klassiõpetaja/vene keel
oksana.johannes@pk.edu.ee


Annika Oltre

Klassiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
annika.oltre@pk.edu.ee


Annika Proos

abiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
annika.proos@pk.edu.ee


Laura Kosenkranius

Juhiabi
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
+3724453132
laura.kosenkranius@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-16.00

Kristel Kollamaa

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristel.kollamaa@pk.edu.ee

Paikuse Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Töötaja nimi *
Ees- ja perekonnanimi *
Aitäh teksti sisu *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.