Paikuse Kool

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Muu personal

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Anne Kalmus

Direktor
+372 5158260
anne.kalmus@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Angela Taggo

Õppejuht/loodusõpetus
+372 5145131
angela.taggo@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Talvi Kaja

Arendusjuht/matemaatika/ andmekaitse
talvi.kaja@pk.edu.ee


Sirje Solom

HEV koordinaator
+372 55510965
sirje.solom@pk.edu.ee


Urmas Ennok

Haldusjuht
+372 55510968
urmas.ennok@pk.edu.ee

Õpetajad (58)

Helin Eding

Klassiõpetaja/inglise keel
helin.eding@pk.edu.ee


Einar Elbing

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
einar.elbing@pk.edu.ee


Leana Erm

Inglise keel
leana.erm@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkus


Kadri Haavandi

Haridustehnoloog
Informaatika
Inimeseõpetus
Karjäärikoordinaator
kadri.haavandi@pk.edu.ee


Kaisa Jaakson

Liikumisõpetus/inimeseõpetus
kaisa.jaakson@pk.edu.ee


Marika Jagomägi

Keemia
marika.jagomagi@pk.edu.ee


Oksana Johannes

Klassiõpetaja/vene keel
oksana.johannes@pk.edu.ee


Kadri Jõgi

Käsitöö ja kodundus
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kadri.jogi@pk.edu.ee


Dea Jürgens

abiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
dea.jurgens@pk.edu.ee


Külli Jürisoo

Eesti keel/loodusõpetus
kylli.jyrisoo@pk.edu.ee


Talvi Kaja

Arendusjuht/matemaatika/ andmekaitse
talvi.kaja@pk.edu.ee


Reili Kaljund

Liikumisõpetus
reili.kaljund@pk.edu.ee


Monica Kask

Klassiõpetaja
monica.kask@pk.edu.ee


Liina Kivisto

Matemaatika
liina.kivisto@pk.edu.ee


Kristel Kollamaa

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristel.kollamaa@pk.edu.ee


Kait Kosenkranius

Inglise keel
kait.kosenkranius@pk.edu.ee


Maire Krinal

Muusikaõpetus
maire.krinal@pk.edu.ee


Andres Kutser

Liikumisõpetus
andres.kutser@pk.edu.ee


Aare Külaots

Füüsika
aare.kylaots@pk.edu.ee


Ulvi Laneman

Liikumisõpetus
ulvi.laneman@pk.edu.ee


Hulda Larin

Matemaatika
hulda.larin@pk.edu.ee


Eiki Lehemets

Maleõpetus
eiki.lehemets@pk.edu.ee


Ingrid Lilles

Inglise keel
ingrid.lilles@pk.edu.ee


Monika Limberg

Eesti keel/kirjandus
monika.limberg@pk.edu.ee


Mait Lind

Ajalugu/ühiskonnaõpetus
mait.lind@pk.edu.ee


Jüri Looring

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
juri.looring@pk.edu.ee


Eneli Maal

Matemaatika/informaatika
eneli.maal@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkus


Jekaterina Maasikas

Klassiõpetaja
jekaterina.maasikas@pk.edu.ee


Merlin Madisson

Muusikaõpetus
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
merlin.madisson@pk.edu.ee


Malle Malmre

Klassiõpetaja
malle.malmre@pk.edu.ee


Signe Martinson

Inglise keel
signe.martinson@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

emapuhkus


Ulvi Mihkeles

Klassiõpetaja
ulvi.mihkeles@pk.edu.ee


Kristel Mikkor

Matemaatika
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
kristel.mikkor@pk.edu.ee


Marit Mägi

Õpetaja
marit.magi@pk.edu.ee


Annika Oltre

Klassiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
annika.oltre@pk.edu.ee


Küllike Podnek

Eesti keel/kirjandus
kyllike.podnek@pk.edu.ee


Tiina Post

Klassiõpetaja
tiina.post@pk.edu.ee


Annika Proos

Klassiõpetaja
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
annika.proos@pk.edu.ee


Marju Rajasalu

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
marju.rajasalu@pk.edu.ee


Kersti Rohtmets

Inglise keel
kersti.rohtmets@pk.edu.ee


Jelena Stankevitš

Vene keel
jelena.stankevits@pk.edu.ee


Sirje Suurevälja

Vene keel/inimeseõpetus
sirje.suurevalja@pk.edu.ee


Jana Suve

Klassiõpetaja
jana.suve@pk.edu.ee


Angela Taggo

Õppejuht/loodusõpetus
+372 5145131
angela.taggo@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Eve Tannebaum

Ajalugu
Vene keel
eve.tannebaum@pk.edu.ee


Ene Tapfer

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
ene.tapfer@pk.edu.ee


Tiiu Timberg

Klassiõpetaja
tiiu.timberg@pk.edu.ee


Sirje Tuulemäe

Eesti keel/kirjandus
sirje.tuulemae@pk.edu.ee


Maarja Tärk

Bioloogia/loodusõpetus
maarja.tark@pk.edu.ee


Tarmo Tõnismann

Klassiõpetaja
tarmo.tonismann@pk.edu.ee


Tiit Vaher

Joonestamine/tööõpetus
tiit.vaher@pk.edu.ee


Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Sirle Varkentin

Geograafia
Inglise keel
Saksa keel
sirle.varkentin@pk.edu.ee


Marek Varkentin

Ajalugu
Infotehnoloogiajuht
marek.varkentin@pk.edu.ee


Rita Veeremets

Matemaatika/tantsuline liikumine
rita.veeremets@pk.edu.ee


Mari-Helen Vili

PAI huvihariduskeskuse õpetaja
mari-helen.vili@pk.edu.ee


Svetlana Volkmann

Klassiõpetaja/kunstiõpetus
svetlana.volkmann@pk.edu.ee


Liina Õismets

Matemaatika
liina.oismets@pk.edu.ee

Muu personal (12)

Kadri Haavandi

Haridustehnoloog
Informaatika
Inimeseõpetus
Karjäärikoordinaator
kadri.haavandi@pk.edu.ee


Raul Ilbi

Tegevusjuht
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
raul.ilbi@pk.edu.ee


Maris Kalmu

Sotsiaalpedagoog
+372 55510964
maris.kalmu@pk.edu.ee


Tiia Klein

Söökla juhataja
+37255510966
tiia.klein@pk.edu.ee


Laura Kosenkranius

Juhiabi
PAI huvihariduskeskuse õpetaja
+3724453132
laura.kosenkranius@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-16.00

Teele Loosaar

Psühholoogiline nõustaja
teele.loosaar@onk.parnu.ee

Vastuvõtuaeg:

E- N kell 8:30-14:00
R kell 8:30-13:00

Margit Ott

Eripedagoog
margit.ott@pk.edu.ee


Paija Pukk

Dokumendihaldur
paija.pukk@pk.edu.ee


Kerda Saagim

Piirkonnapolitseinik
4446661
51943179
kerda.saagim@politsei.ee


Krista Tähepõld

Eripedagoog
krista.tahepold@pk.edu.ee


Marek Varkentin

Ajalugu
Infotehnoloogiajuht
marek.varkentin@pk.edu.ee


Külli Vill

Meditsiiniõde
+3725193 8777
kylli.vill@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-15.00

Paikuse Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Töötaja nimi *
Ees- ja perekonnanimi *
Aitäh teksti sisu *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.