Paikuse Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Muu personal Huvihariduskeskus PAI

Ametikoht
 
Juhtkond (7)

Anne Kalmus

Direktor
+372 5566 5026
anne.kalmus@pk.edu.ee


Angela Taggo

Õppejuht
+372 5145131
angela.taggo@pk.edu.ee


Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Einar Elbing

Haldusjuht
+372 55510968
einar.elbing@pk.edu.ee


Kadri Haavandi

Arendusjuht/õpetaja
kadri.haavandi@pk.edu.ee


Sirje Solom

HEV koordinaator
+372 55510965
sirje.solom@pk.edu.ee


Talvi Kaja

Arendusjuht/ matemaatika
talvi.kaja@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel

Õpetajad (46)

Marika Jagomägi

Keemia
marika.jagomagi@pk.edu.ee


Kadri Jõgi

Käsitöö
kadri.jogi@pk.edu.ee


Oksana Johannes

Klassiõpetaja/ vene keel
oksana.johannes@pk.edu.ee


Külli Jürisoo

Eesti keel/ loodusõpetus
kylli.jyrisoo@pk.edu.ee


Reili Kaljund

Kehaline kasvatus
reili.kaljund@pk.edu.ee


Liina Kivisto

Matemaatika/ informaatika
liina.kivisto@pk.edu.ee


Maire Krinal

Muusikaõpetus
maire.krinal@pk.edu.ee


Enn Kübar

Tööõpetus
enn.kybar@pk.edu.ee


Aare Külaots

Füüsika
aare.kylaots@pk.edu.ee


Ulvi Laneman

Kehaline kasvatus
ulvi.laneman@pk.edu.ee


Hulda Larin

Matemaatika
hulda.larin@pk.edu.ee


Eiki Lehemets

Maleõpetus
eiki.lehemets@pk.edu.ee


Ingrid Lilles

Inglise keel
ingrid.lilles@pk.edu.ee


Monika Limberg

Eesti keel/ kirjandus
monika.limberg@pk.edu.ee


Mait Lind

Ajalugu/ ühiskonnaõpetus
mait.lind@pk.edu.ee


Eneli Maal

Matemaatika/ informaatika
eneli.maal@pk.edu.ee


Malle Malmre

Klassiõpetaja
malle.malmre@pk.edu.ee


Marika Merirand

Inglise keel
marika.merirand@pk.edu.ee


Ulvi Mihkeles

Klassiõpetaja/eesti keel
ulvi.mihkeles@pk.edu.ee


Ester Murrand

Muusikaõpetus
ester.murrand@pk.edu.ee


Loore Ots

Klassiõpetaja
loore.ots@pk.edu.ee


Kersti Rohtmets

Inglise keel
kersti.rohtmets@pk.edu.ee


Lisabet Roos

Klassiõpetaja/ inglise keel
lisabet.roos@pk.edu.ee


Reet Sai

Õpetaja
reet.sai@pk.edu.ee


Sirje Suurevälja

Vene keel/ inimeseõpetus
sirje.suurevalja@pk.edu.ee


Jana Suve

Klassiõpetaja
jana.suve@pk.edu.ee


Eve Tannebaum

Vene keel
eve.tannebaum@pk.edu.ee


Maarja Tärk

Bioloogia/ loodusõpetus
maarja.tark@pk.edu.ee


Tiiu Timberg

Klassiõpetaja
tiiu.timberg@pk.edu.ee


Tarmo Tõnismann

Klassiõpetaja
tarmo.tonismann@pk.edu.ee


Sirje Tuulemäe

Klassiõpetaja/ eesti keel
sirje.tuulemae@pk.edu.ee


Tiit Vaher

Joonestamine/ tööõpetus
tiit.vaher@pk.edu.ee


Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Sirle Varkentin

Geograafia/ inglise keel
sirle.varkentin@pk.edu.ee


Rita Veeremets

Matemaatika/ tantsuline liikumine
rita.veeremets@pk.edu.ee


Svetlana Volkmann

Klassiõpetaja/ kunstiõpetus
svetlana.volkmann@pk.edu.ee


Kristiina Volt

Klassiõpetaja
kristiina.volt@pk.edu.ee


Jüri Looring

Tööõpetus
juri.looring@pk.edu.ee


Kerstin Harjakas

Kehaline kasvatus
kerstin.harjakas@pk.edu.ee


Andres Kutser

Kehaline kasvatus
andres.kutser@pk.edu.ee


Jekaterina Maasikas

Klassiõpetaja
jekaterina.maasikas@pk.edu.ee


Malle Tiidla

Eesti keel/ kirjandus
malle.tiidla@pk.edu.ee


Kristi Ollino

Klassiõpetaja
kristi.ollino@pk.edu.ee


Kaisa Jaakson

Kehaline kasvatus/inimeseõpetus
kaisa.jaakson@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Leana Erm

Inglise keel/ lapsehoolduspuhkus
leana.erm@pk.edu.ee


Inger Vahuvee

Käsitöö
inger.vahuvee@pk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel

Muu personal (6)

Laura Kosenkranius

Juhiabi
+3724453132
laura.kosenkranius@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-16.00

Marju Tomberg

Koolisotsiaalnõustaja
+37255510964
marju.tomberg@pk.edu.ee


Külli Vill

Meditsiiniõde
+3725193 8777
kylli.vill@pk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 8.15-15.00

Veste Roosaar

Koolipsühholoog
+372 58532363
veste@onk.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 8.00-14.30

Argo Juske

Tegevusjuht
argo.juske@pk.edu.ee


Tiia Klein

Söökla juhataja
+37255510966
tiia.klein@pk.edu.ee

Huvihariduskeskus PAI (13)

Monika Vaher

Huvihariduse õppejuht/kunstiõpetus
monika.vaher@pk.edu.ee


Ene Tapfer

Huvihariduskeskuse õpetaja
ene.tapfer@pk.edu.ee


Signe Lensment

Huvihariduskeskuse õpetaja
signe.lensment@pk.edu.ee


Marju Rajasalu

Huvihariduskeskuse õpetaja
marju.rajasalu@pk.edu.ee


Kristi Sondra

Huvihariduskeskuse õpetaja
kristi.sondra@pk.edu.ee


Raul Ilbi

Huvihariduskeskuse õpetaja
raul.ilbi@pk.edu.ee


Paija Pukk

Dokumendihaldur
paija.pukk@pk.edu.ee


Teemu Liimatainen

Huvihariduskeskuse õpetaja
teemu.liimatainen@pk.edu.ee


Jekaterina Maasikas

Klassiõpetaja
jekaterina.maasikas@pk.edu.ee


Enn Kübar

Tööõpetus
enn.kybar@pk.edu.ee


Ingrid Lilles

Inglise keel
ingrid.lilles@pk.edu.ee


Lisabet Roos

Klassiõpetaja/ inglise keel
lisabet.roos@pk.edu.ee


Jüri Looring

Tööõpetus
juri.looring@pk.edu.ee

Paikuse Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.