Meie kool

ÕPILASESINDUS

Paikuse Kooli aktiivsed noored koonduvad õpilasesindusse, et koos aidata kaasa koolielu probleemide lahendamisele, organiseerida koolisiseseid üritusi ja kujundada oma kooli nägu. Õpilasesinduse tegutsemise eesmärk on kaasa rääkida koolielu korraldamises, muuta tunniväline elu koolis huvitavamaks, abistada kaaslasi kooliprobleemide lahendamisel. Õpilasesinduse tööd toetab ja juhendab ÕE juhendaja.
Õpilasesindusse on võimalus kandideerida igal Paikuse Kooli 5.-9. kl õpilasel. Kandideerimiseks on vajalik esitada avaldus.

Õpilasesindus 2020/21

1. Greete Kalnapenk, 9.c
  2. Dolores Rabbi, 9.c
  3. Kätlin Koitla, 9.c
  4. Silver Tagu, 9.b
  5. Mattias Linder, 9.b
  6. Ly-Sandra Kalbus, 8.b
  7. Helena Ailt, 8.a
  8. Lisette Arak, 8.b
  9. Liisa Alliksoo, 8.b
  10. Airis Liset Ervin, 8.b
  11. Michelle Maass, 8.b
  12. Lene Tinnuri, 7.b
  13. Stella Jepiselg, 7.b
  14. Laura-Kaisa Põder, 6.c
  15. Rebeka Kask, 6.c
  16. Jakob Ott, 6.a

President Ly-Sandra Kalbus, asepresident Lisette Arak.

Lisaks kinnitatud liikmetele on õpilasesindusel üle kooli palju sõpru ja abilisi, kes rõõmuga koolielu ergastamisele kaasa aitavad ja erinevate sündmuste ning ettevõtmiste teostamisel osalevad.
Küsimused, soovitused ja head ideed on oodatud meie kooli üldmeilile ppk@paikuse.ee.

Õpilasesindus 2020/21

1. Greete Kalnapenk, 9.c
  2. Dolores Rabbi, 9.c
  3. Kätlin Koitla, 9.c
  4. Silver Tagu, 9.b
  5. Mattias Linder, 9.b
  6. Ly-Sandra Kalbus, 8.b
  7. Helena Ailt, 8.a
  8. Lisette Arak, 8.b
  9. Liisa Alliksoo, 8.b
  10. Airis Liset Ervin, 8.b
  11. Michelle Maass, 8.b
  12. Lene Tinnuri, 7.b
  13. Stella Jepiselg, 7.b
  14. Laura-Kaisa Põder, 6.c
  15. Rebeka Kask, 6.c
  16. Jakob Ott, 6.a

President Ly-Sandra Kalbus, asepresident Lisette Arak.