Üheskoos ideaalset kooli kaardistamas 29. jaanuar tegevusjuht Raul Ilbi

Paikuse Kooli õpilasesindus külastas Viljandi Paalalinna kooli, kus ühiselt koolitati ennast teemal "Motivatsioon ja meeskonnatöö". Koolitust viis läbi Eesti Õpilasesinduste Liit. Koolituse käigus tehti praktilisi ülesandeid, mis panid meeskonnas töötamise oskused proovile. Arutleti selle üle, milline võiks olla ideaalne kool. Hiljem pandi koos töötamine uuesti proovile ühise kokkamise näol. Õhtu lõppes erinevate tutvumismängude mängimisega. See külaskäik oli arendav ning tugevdas veelgi kahe kooli õpilasesinduse omavahelisi sidemeid.