Võrkpallisuvi kestab veel 06. september õp Kaisa Jaakson

Kuna suvi kestab veel, otsustasid õpetajad pärast koolitunde kohtuda palliplatsil, et pidada maha üks vahva rannavõrkpalliturniir. Võistkonnad loositi kohapeal ning võistlustulle asus viis võistkonda. Kogu turniiri vältel püsis võidulainel võistkond Hall, kuhu kuulusid Maris Kalmu, Ulvi Laneman ja Einar Elbing. Kaotades vaid Hallidele, saavutas hõbemedali Sinine tiim, kuhu kuulusid Urmas Ennok ja Liina Õismets. Kahe kaotuse ja kahe võiduga jõudis pronksmedaliteni Kollane võistkond, kus mängisid Andres Kutser ja Marit Mägi. Turniiril osalesid veel Tarmo Tõnismann, Raul Ilbi, Annika Proos ja Kaisa Jaakson.