Uudised

Värvikas liikumiskavade päev 20. mai tegevusjuht Raul Ilbi


17. mail toimunud omaloominguliste liikumiskavade päeva eesmärgiks oli loovuse ja meeskonnatöö arendamine, liikumise propageerimine, kehakultuuri sidumine loova tegevusega ning esinemiskogemuse saamine ja seeläbi klassi ühtsemaks muutmine. Sündmus toimus kõikidele klassidele kooliastmete kaupa 4.-6. tunni ajal. Liikumiskavad olid ootuspäraselt loomingulised, värvikad ning kõik väga isepärased - tantsiti nii balletti kui hardstyle'i, tehti tegevuskunsti ning võimeldi erinevate sporditarvikutega. Õhtu naelaks võis lugeda laste meeletult postiivset emtosiooni ja kaasaelamist kui õpetajate esitatud liikumiskava lõpus saabus lavale meie kooli administraator pr Velli.
Rohkem pilte Galeriis.
 
17. mail toimunud omaloominguliste liikumiskavade päeva eesmärgiks oli loovuse ja meeskonnatöö arendamine, liikumise propageerimine, kehakultuuri sidumine loova tegevusega ning esinemiskogemuse saamine ja seeläbi klassi ühtsemaks muutmine. Sündmus toimus kõikidele klassidele kooliastmete kaupa 4.-6. tunni ajal. Liikumiskavad olid ootuspäraselt loomingulised, värvikad ning kõik väga isepärased - tantsiti nii balletti kui hardstyle'i, tehti tegevuskunsti ning võimeldi erinevate sporditarvikutega.
Õhtu naelaks võis lugeda laste meeletult postiivset emtosiooni ja kaasaelamist kui õpetajate esitatud liikumiskava lõpus saabus lavale meie kooli administraator pr Velli.
Rohkem pilte Galeriis.