Väga head teadmised loodusainetes 14. jaanuar õp Marika Jagomägi

Meie kooli õpilased Meribel Malviste (9.b), Jakob Ott (9.a) ja Joonas Jepiselg (8.b) said kutse osaleda Pärnu Sütevaka HG ja Metsagrupp OÜ poolt korraldatavas loodusainete praktikumis.
4. jaanuaril oli põnevat tegevust keemia, bioloogia ja füüsika töötubades.
5. jaanuaril toimus meeleolukas teadussessioon Rakett 69 teadusstuudios Ülemistel Tallinnas.
Meribel Malviste, Jakob Ott ja Joonas Jepiselg kuulusid neljasesse võistkonda ja saavutasid  1. koha!
4. jaanuaril oli põnevat tegevust keemia, bioloogia ja füüsika töötubades.
5.