Uudised

TV 10 Olümpiastart jätkab tõusvas joones 29. jaanuar õp Reili Kaljund


27. jaanuaril toimus Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis TV10 olümpiastardi II vabariiklik etapp. Meie kooli võistkonnas oli sel etapil 7 liiget: Kaspar Milvek, Tomi Järvekülg, Ralf Uustamm, Karmen Uibo, Hanna Järvekülg, Lauretta Alliksaar ja Devon Järvekülg. Etapi kõrgeima tulemuse tegi Karmen Uibo, kes pääses nooremate tüdrukute vanuseklassis kaugushüppes finaali ning saavutas seal auväärt 6. koha. Ka teised õpilased tegid tugevaid tulemusi ning seetõttu ootasime väga koolipunkte. Pärast esimest etappi olime 6. kohal, kuid pärast teist etappi võib Paikuse Kooli näha juba 4. kohal! Teeme trenni jõudsalt edasi ning ootame huviga kolmandat etappi Tartus märtsikuus.

 

 

27. jaanuaril toimus Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis TV10 olümpiastardi II vabariiklik etapp. Meie kooli võistkonnas oli sel etapil 7 liiget: Kaspar Milvek, Tomi Järvekülg, Ralf Uustamm, Karmen Uibo, Hanna Järvekülg, Lauretta Alliksaar ja Devon Järvekülg. Etapi kõrgeima tulemuse tegi Karmen Uibo, kes pääses nooremate tüdrukute vanuseklassis kaugushüppes finaali ning saavutas seal auväärt 6. koha. Ka teised õpilased tegid tugevaid tulemusi ning seetõttu ootasime väga koolipunkte. Pärast esimest etappi olime 6. kohal, kuid pärast teist etappi võib Paikuse Kooli näha juba 4. kohal! Teeme trenni jõudsalt edasi ning ootame huviga kolmandat etappi Tartus märtsikuus.