Uudised

Tublid jalgpallurid 02. mai õp Tarmo Tõnismann


Meie kooli  4.-6. klasside poiste võistkond osales Pärnu linna koolinoorte jalgpallivõistlustel. Mai kunstmurustaadionil asusid mõõtu võtma 11 kooli esindajad.
 
Alagrupis võideti Raeküla Kooli 6:0, Tõstamaa Keskkooli 2:0 ning mängiti viiki 0:0 Pärnu Vanalinna Põhikooli võistkonnaga. Need tulemused viisid meie kooli poisid alagrupi võiduni ning medalimängudele. Vastasteks Tammsaare Kooli ja Pärnu Ülejõe Põhikooli võistkonnad. Mõlemad mängud olid tõelised trillerid, kus löödi penalteid, raksusid väravapostid ning ka väravaid jagus igale maitsele. Esimeses mängus võitis meie võistkond 2:0 Tammsaare Kooli ning kuigi Pärnu Ülejõe Põhikooli vastu asuti juhtima 1:0, tuli siiski tunnistada vastaste paremust 2:1. Pikk päev lõppes suurepäraste emotsioonide ja teise kohaga. 
 
Võistkonnas mängisid: 
Günter Leppik
Georg Heinmets
Mairo Streltsov
Mikk Martin Tõnismann
Jan Johan Kartau
Ander Kivikas
Oskar Olviste
Harald Nisumaa
Uku Apsalon
Kenert Valgenberg
Meie kooli  4.-6. klasside poiste võistkond osales Pärnu linna koolinoorte jalgpallivõistlustel. Mai kunstmurustaadionil asusid mõõtu võtma 11 kooli esindajad.
 
Alagrupis võideti Raeküla Kooli 6:0, Tõstamaa Keskkooli 2:0 ning mängiti viiki 0:0 Pärnu Vanalinna Põhikooli võistkonnaga. Need tulemused viisid meie kooli poisid alagrupi võiduni ning medalimängudele. Vastasteks Tammsaare Kooli ja Pärnu Ülejõe Põhikooli võistkonnad.
Mõlemad mängud olid tõelised trillerid, kus löödi penalteid, raksusid väravapostid ning ka väravaid jagus igale maitsele. Esimeses mängus võitis meie võistkond 2:0 Tammsaare Kooli ning kuigi Pärnu Ülejõe Põhikooli vastu asuti juhtima 1:0, tuli siiski tunnistada vastaste paremust 2:1. Pikk päev lõppes suurepäraste emotsioonide ja teise kohaga. 
 
Võistkonnas mängisid: 
Günter Leppik
Georg Heinmets
Mairo Streltsov
Mikk Martin Tõnismann
Jan Johan Kartau
Ander Kivikas
Oskar Olviste
Harald Nisumaa
Uku Apsalon
Kenert Valgenberg