Uudised

Tosinajagu medaleid 17. mai õp Reili Kaljund

16. mail toimusid Rannastaadionil Pärnumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused. Paikuse Kooli noored olid samuti stardijoonel ning väga soe ja mõnus võistluspäev kulmineerus nii mõnegi medali ja diplomiga. Võistluskavas olid nii sprindi- kui ka keskmaadistantsid, kaugus- ja kõrgushüpe ning pallivise ja kuulitõuge. Paikuse Kooli õpilastest teenis enim medaleid Devon Järvekülg 7.b klassist, kes sai kokku kogu medalikomplekti: I koht kuulitõukes, II koht kõrgushüppes ning III koht kaugushüppes. Kaks kuldmedalit võitis 7.a klassi õpilane Lauretta Alliksaar (kaugushüpe ja kuulitõuge). Kertrud Koni 9.c klassist võitis kuldmedali samuti kaugushüppes ning hõbemedali 100 m jooksus. 5.a klassi õpilane Karmen Uibo saavutas 400 m jooksus esikoha ning sai palliviske järel kaela pronksmedali. 6.c klassi õpilane Günter Leppik jooksis 800 m distantsil end teisele kohale. 7.b klassist võitlesid Lee Lehe (800 m jooks) ja Oliver Ristisaar (1500 m jooks) endale välja kolmandad kohad. Aitäh kõigile õpilastele, kes võistlesid!

Aitäh kõigile õpilastele, kes võistlesid!