Tere tulemast! 01. september direktor Anne Kalmus

Täna alustasid Paikuse Koolis esimest korda oma kooliteed 48 särasilmset tüdrukut ja poissi, kes ootavad oma ellu midagi uut ja põnevat ning oma viimast õppeaastat 69 neidu ja noormeest, kes juba väga hästi teavad, mis see kool on. Kokku õpib meie koolis sel õppeaastal 607 õpilast.

Ees ootab põnev ja ka veidi muudatusi toov uus tööaasta nii õpilastele kui õpetajatele. Ka koolihoone muutub - ootame kõik kooli uuenduskuuri, mille vilju saame aasta pärast nautida.

Võtkem koolis ka kõige raskemad ülesanded rõõmuga ette, sest need väljakutsed teevad meid tugevamaks. Nende ebaõnnestumist saab alati parandada. Kui oleme harjunud koolis suuri väljakutseid seljatama, siis oleme võimelised ka elus erinevaid väljakutseid edukalt vastu võtma ja ületama.

Osalege aktiivselt koolielus ja võtke kooliaastast nii palju kui saate.

Edukat uut kooliaastat!

Osalege aktiivselt koolielus ja võtke kooliaastast nii palju kui saate.

Edukat uut kooliaastat!