Taimekasvatuse buum 12. jaanuar õp Annika Proos

Rohetehnoloogia projekti raames omandas meie kool nutikasvuhoone. Nüüd on maitseroheline ja vitamiinid omast käest võtta. Samuti kinkis koolile Uudishimu päeval firma Click and Grow esindaja-lektor väikese ürdikasvataja, millega hakkas tegelema 1.c klass, kes nüüd raporteeris, et: Meie taimekasvatus on vilja kandnud. Täna maitsesime esimest korda "meie klassi basiilikut". Lapsed krõbistasid niisama paljalt kui ka lõunasöögi kõrvale. Protsess valmistas rõõmu ja elevust ning basiiliku maitse ka ei ehmatanud ära.

Protsess valmistas rõõmu ja elevust ning basiiliku maitse ka ei ehmatanud ära.