Uudised

Suvepuhkusele võitude lainel 06. juuni õp Tarmo Tõnismann


4. juunil Pärnu Mai Kunstmuruväljakul toimunud jalgpallivõistlustel võitsid meie kooli poisid I ja tüdrukud III koha. Poisid, kes seekordsel turniiril vaid võite tunnistasid, alistasid alagrupiturniiril kõik vastased, poolfinaalis Vändra Gümnaasiumi võistkonna ning finaalis Pärnu Raeküla kooli võistkonna. Võistkonnas mängisid: Marten Mets, Georg Tõnisson, Keron Erkmann, Leo Apsalon, Georg Patune, Jesse Kullamaa, Ott Kristen Karu ja Kren-Robin Kirikall.
 
Tüdrukute võistkond saavutas kolmanda koha, kaotades teisele kohale vaid väravate vahe reegli tõttu. Tüdrukud kaotasid Ülejõe Põhikooli võistkonnale, mängisid viiki Mai kooliga ning võitsid Vända Gümnaasiumi võistkonda. Võistkonnas mängisid: Sandra Saar, Getriin Loore Tõnisson, Amira Roosarüütel, Lenna Jaanimägi, Paula Korjus, Marri Kalbus ja Anette Allsalu.
4. juunil Pärnu Mai Kunstmuruväljakul toimunud jalgpallivõistlustel võitsid meie kooli poisid I ja tüdrukud III koha. Poisid, kes seekordsel turniiril vaid võite tunnistasid, alistasid alagrupiturniiril kõik vastased, poolfinaalis Vändra Gümnaasiumi võistkonna ning finaalis Pärnu Raeküla kooli võistkonna.
Võistkonnas mängisid: Marten Mets, Georg Tõnisson, Keron Erkmann, Leo Apsalon, Georg Patune, Jesse Kullamaa, Ott Kristen Karu ja Kren-Robin Kirikall.
 
Tüdrukute võistkond saavutas kolmanda koha, kaotades teisele kohale vaid väravate vahe reegli tõttu. Tüdrukud kaotasid Ülejõe Põhikooli võistkonnale, mängisid viiki Mai kooliga ning võitsid Vända Gümnaasiumi võistkonda. Võistkonnas mängisid: Sandra Saar, Getriin Loore Tõnisson, Amira Roosarüütel, Lenna Jaanimägi, Paula Korjus, Marri Kalbus ja Anette Allsalu.