Suureskooriline võit 19. märts õp Ulvi Laneman

18. märtsil toimus Pärnu Spordihallis PÄRNUMAA KOOLINOORTE ML KORVPALLIS  6.-9. klasside poistele. Osales seitse kooli ning mängiti kahes alagrupis. Paikuse Kooli võistkond kohtus alagrupi mängudes Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli ja Pärnu-Jaagupi Põhikooli võistkonnaga. Mängud võideti kindlalt. Et jõuda finaali, tuli alistada Vändra Gümnaasiumi võistkond, millega ka edukalt hakkama saadi. I ja II koha mängus oli vastaseks Pärnu Mai Kool. Mängu algus oli väga tasavägine, kuid teisel poolajal haaras meie võistkond "ohjad oma kätte" ja mäng lõppes 13-punktilise eduga Mai Kooli ees.
Paikuse Kooli võistkonda kuulusid: Andreas Pärn, Jesper Roman, Robin Roman, Lennart Soobik, Gabriel Urm, Gregor Klaamas, Olev Lillepõld.