Sõbrapäeva kuld 15. veebruar õp Ulvi Laneman

14. veebruaril toimus Pärnu Spordihallis SKYPARK KOOLILIIGA PÄRNU TURNIIR võrkpallis 7.-9. klasside tütarlastele. Osales 7 võistkonda, kes olid jaotatud kahte alagruppi. Mängud olid väga tasavägised, võistkonnad ettevalmistuselt võrdsed, kuid ometi suutsid meie kooli tüdrukud võita kõik mängud. Ilusat tehnilist sooritust ja emotsionaalset mängu näitasid ning kuldmedalid said kaela Elisabeth Tomson, Grete Urm, Kristelle Kalbus, Kerstin Aleksandra Tuuri, Liisi Miil ja Kertrud Koni.