Sina oled minu sõber 14. veebruar õp Sirje Suurevälja

14. veebruaril tähistame sõbrapäeva. Paikuse Koolis olid selleks puhuks juba hommikul taas üles seatud klasside postkastid, kuhu sai heale sõbrale kaardi, kirja või meene poetada. Lisaks ka märkamise postkast, kuhu oma tänuavaldus või kiitus jagamiseks panna. Päeva dress code oli roosa-punane südametega ja selle juurde sai igaüks hommikul kooliuksel veel ühe paberist südamekese, millel üks maagiline number, mille järgi sai selleks päevaks majas omale paarilise või ehk lausa uue sõbra leida. Õpilasesinduse ruumis oli avatud ka fotonurk, kus oli hea võimalus oma uue või vana sõbraga üks värviline ja südamlik foto jäädvustada.

Head sõbrapäeva kõigile!

Head sõbrapäeva kõigile!