Šahh ja matt 08. mai õp Aare Külaots

6. mail toimus Pärnu Ülejõe Põhikoolis malevõistluse Pärnu Kevad 2024 II etapp.
Eriti rohkelt osales algklasside (1.-4. kl) õpilasi. Meie parim 4. klassi maletaja Mart Vaar võistles edukalt lausa koos gümnasistidega. Sama tubli oli ka 5. klassi õpilane Jakob Sutt. Selle rühma parim oli meie kooli vilistlane Romet Rebane ja koos poistega võistles parim tüdruk - samuti meie vilistlane Lene Tinnuri.
Väga hästi esinesid meie õpilased ka põhikooli rühmas. Esimese koha saavutas meie kooli 8. klassi õpilane Joonas Jepiselg ja teiseks jäi tema klassikaaslane Kaupo Kuusk. Joonas tuli ka kahe etapi kokkuvõttes parimaks.
Korraldajad kinnitavad, et see tore sari jätkub sügisel.

Fotod Eesti Maleliidu lehelt

6. mail toimus Pärnu Ülejõe Põhikoolis malevõistluse Pärnu Kevad 2024 II etapp.
Korraldajad kinnitavad, et see tore sari jätkub sügisel.

Fotod Eesti Maleliidu lehelt