Oskus kunsti luua 19. veebruar õp Monika Vaher

Piirkondlikul kunstiolümpiaadil saavutasid Paikuse Kooli õpilased suurepäraseid tulemusi:

Merilin Malviste (9.b) - 2. koht. Tema omaloominguline töö pälvis hindajatelt kõrgeimad punktid. Töö teemaks oli “Kummitus(likkus) vanas mõisahoones” ning see põhines ühe Eesti mõisa folkloorsel või omaloomingulisel kummituslool. Meribel valis jäädvustamiseks Vasalemma mõisa loo.

Kärol Allika (9.c) saavutas 4. koha, olles vaid 0,25 punkti kaugusel kolmandast kohast.

Jakob Ott (9.a) - 5. koht, olles Pärnu linna parim kunstialaste teadmistega õpilane.

Kõik kolm andekat õpilast õpivad ka Paikuse Kooli huvihariduskeskuse kunsti huvialal.

Õpilasi toetasid õpetajad Monika Vaher, Marju Rajasalu (PAI) ja Annika Oltre (PAI).