Õpetajate sportlik aasta algus 04. jaanuar õp Kaisa Jaakson

2.-3. jaanuaril osalesid Paikuse Kooli õpetajad traditsiooniliselt vabariiklikul õpetajate võrkpalliturniiril. Paikuse Kool jätkas sellel aastal II liigas ning kuna võistkondi oli oodatust rohkem, siis mängiti pisut teise turniirisüsteemiga kui siiani. Alagruppides oli 4 võistkonda. Väga suur roll oli esimesel mängul, sest võidu puhul mindi kokku sama alagrupi teise mängu võitjaga ning sama alagrupi kahe mängu kaotajad mängisid omavahel. Seega esimese mängu kaotuse puhul kustus võimalus enam medalile tulla.

Meie saime esimese mängu vastaseks Tartu Herbert Masingu Kooli, keda võitsime 2:0. Seega, lootus mängida kohtadele esinelikus säilis. Järgmiseks tuli meile vastaseks oma alagrupi teise mängu võitja, kelleks oli Võhma Kool. Selles mängus pidime tunnistama vastaste 2:0 paremust.

Edasi nägi seekordne süsteem ette, et olenemata alagrupi II kohast medalilootus viimases mängus saadud kaotuse tõttu meil kustus ning tuli hakata võitlema kohtade eest 5.-8. Selleks tuli mängida B-alagrupi II kohaga, kelleks oli Põltsamaa Ühisgümnaasium. Kahjuks tuli meil vastu võtta 1:2 kaotus ning ees oli ootamas veel vaid üks mäng – võitlus 7.-8.koha peale.

Kohamängus tuli meile vastu Hansa Kool. Olgugi, et vastu tuli võtta 0:2 kaotus, oli turniiri viimane mäng meie jaoks kõige tasavägisem ja põnevam. Kokkuvõtteks Paikuse Koolile II liiga 8. koht. Võistkonnas mängisid õpetajad Reili Kaljund, Liina Õismets, Marit Mägi, Kaisa Jaakson, Tarmo Tõnismann, Einar Elbing ja Raul Ilbi.