Nõustamine 10. märts direktor Anne Kalmus

Mures last, noort ja lapsevanemat saab aidata Harno Rajaleidjate

e-nõustamine esmaspäevast reedeni kell 10-14.

Oma küsimusi ja mõtteid saab jätta ka teistel aegadel ning neile vastatakse esimesel võimalusel. Lähim info Rajaleidja veebilehel.
Õpilaste vaimset tervist toetavad Peaasi ja Lasteabi veebilehed. Peaasi.ee pakub noortele vanuses 16-26 vaimse tervise teemal nõustamist videosilla või kirjaliku e-nõustamisena.

Lasteabi telefon 116111 on suunatud igas vanuses lastele ning töötab 24/7, nõu saab küsida ka veebivestluse kaudu.

Palju kasulikku infot leiab portaalist Teeviit.

Vaimse tervise teemadel räägiti ka 5. märtsi noorte pressikonverentsil, mida saab järele vaadata siin.

Paikuse Koolis saab pöörduda:

sotsiaalnõustaja  Marju Tomberg

marju.tomberg@pk.edu.ee

psühholoog Marjaana Vaher

marjaana.vaher@onk.parnu.ee

Mures last, noort ja lapsevanemat saab aidata Harno Rajaleidjate

e-nõustamine esmaspäevast reedeni kell 10-14.

Palju kasulikku infot leiab portaalist Teeviit.

Paikuse Koolis saab pöörduda:

sotsiaalnõustaja  Marju Tomberg

marju.tomberg@pk.edu.ee