Uudised

Noortekeel ja juutuuberid 23. mai õp Monika Limberg


23. mail oli Paikuse Kooli 8. ja 9. klasside õpilastel võimalus osa saada Tartu Ülikooli töötubadest noorte- ja juutuuberite keele teemal. Töötube viis läbi Kristel Algvere, Tartu Ülikooli keeleteaduse nooremteadur. Töötubades oli meie õpilastel palju äratundmist - jutt käis nende keelest. Juutuuber on tulevikus kindlasti nii mõnegi õpilase CV-s ametina mainitud. Oli hariv ja väga huvitav, lektor ise oli sütitav ja energiline.
23. mail oli Paikuse Kooli 8. ja 9. klasside õpilastel võimalus osa saada Tartu Ülikooli töötubadest noorte- ja juutuuberite keele teemal. Töötube viis läbi Kristel Algvere, Tartu Ülikooli keeleteaduse nooremteadur. Töötubades oli meie õpilastel palju äratundmist - jutt käis nende keelest. Juutuuber on tulevikus kindlasti nii mõnegi õpilase CV-s ametina mainitud. Oli hariv ja väga huvitav, lektor ise oli sütitav ja energiline.