Koolitoidu rahulolu-uuring 11. märts direktor Anne Kalmus

Paikuse Põhikool kuulub tervist edendavate koolide hulka. Meie jaoks on oluline, et koolitoit oleks mitmekesine ja tervislik.

Sellepärast viimegi läbi rahulolu-uuringu, mis annab meile olulist tagasisidet menüüde koostamiseks.

Uuring on veebipõhine. Palume I kooliastme õpilastel täita küsimustik koos lapsevanemaga.

II ja III kooliastme õpilased tulevad küsimustiku täitmisega iseseisvalt toime. Küsimustike lingid on postitatud e-kooli vestlustesse.

Ootame arvukat osavõttu!

Foto