Jõulupidude lummus 21. detsember õp Sirje Suurevälja

2023. aastale Paikuse Koolis panid punkti meeleolukad jõulukontserdid, -peod. Mis saaks olla veel armsam, kui laste säravad silmad, esinemislust ja jõulurõõm. Kavad koosnesid kaunitest lauludest, pillilugudest, tantsudest ja näitemängudest. Õpilaste kõrval astusid publikut naerutades ja käima tõmmates üles ka õpetajate kollektiivid. Oli hardaid jõulumeloodiaid, aga ka pesuehtsat jõulupunki. Algklasside jõulupeolt ei puudunud muidugi ka jõulutaat ja -memm. Selline peabki üks jõuluaeg olema.

Häid pühi ja sama meeleolukat uut aastat!

Häid pühi ja sama meeleolukat uut aastat!