HAKA pilootprojekt 09. oktoober arendusjuht Talvi Kaja

Paikuse Kool võtab osa Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri (HAKA) pilootprojektist, mille raames hinnatakse kooli kvaliteeti. Augustis esitasime põhjaliku eneseanalüüsi ja nüüd oli aeg hindamiskülastuseks. Hindamismeeskond väisas meie kooli kahel päeval. Tutvuti kooli keskkonnaga, vaadeldi tunde ning vesteldi kokku pea 40 erineva inimesega, et saada võimalikult laiapõhist infot koolis toimuva kohta.
Peagi saame tagasiside raporti, mille põhjal seame juba endale uusi eesmärke ning loome nendeni jõudmiseks tegevuskava. Kuid juba vaatluse järgselt tõid hindamismeeskonna liikmed välja meie tugevustena kogukonna kooliks olemise, hea maine, uuendusmeelsuse, üld- ja huvihariduse koospakkumise võimaluse ning hea eneseväljendusoskusega õpilased.
Täname kõiki õpilasi, õpetajaid, tugipersonali, lastevanemaid, kooli pidaja esindajaid ja juhtkonda, kes vestlustel osalesid ning oma panuse andsid!