Enneolematu vastlaliug 13. veebruar õp Sirje Suurevälja

Olenemata sellest, kas vastlapäeva hommikul asuti kooli poole teele jalgsi, bussiga või autoga, tundus see teekond kohe ühe lõputu vastlaliuna. Ja just liueldes sihtpunkti jõutigi. Lisaks koolikottidele olid kõigil pisematel õpilastel veel ka kelgud kaasas, aga need läksid kasutusele veidi hiljem, kui kogu Paikuse Kooli algklasside pere bussidega Jõulumäele vastlapäeva veetma sõidutati. Siinkohal sügav kummardus kõigile bussijuhtidele, kes nendes ekstreemsetes teeoludes meie silmaterad turvaliselt sihtkohta ja pärast kooli tagasi sõidutasid.

Jõulumäe tervisespordikeskuses lasti kelgumäel liugu, võeti ette 1,5 km pikkune matk tähistatud rajal ning meisterdati vastlavurre. Pärast söödi sooja hernesuppi ning vastlakukleid. Suurele libedusele vaatamata oli tuju kõigil hea ning kõikide tegevustega said lapsed tublisti hakkama.

Vanemad õpilased tegid oma liud ära kehalise kasvatuse tundides kooli staadionil ja kooli sööklas söödi muidugi ka ikka neid vastlapäeva toite.

4.b klass käis aga hoopis uisutamas. Liug on liug.

Palju vahvaid pilte vastlapäevast 2024 leiate kodulehe Galeriist ja videoid Instagrammist ja Facebookist.

4.b klass käis aga hoopis uisutamas. Liug on liug.