Uudised

Edukad kergejõustiklased 12. jaanuar õp Reili Kaljund

12. jaanuaril toimusid Pärnu Kergejõustikuhallis Pärnumaa koolinoorte kergejõustikuvõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele.
TU14 vanuseklassis pääses kaugushüppes poodiumile Karmen Uibo, kes sai 2. koha ning lisaks sai Karmen medali kaela ka 600 m jooksus, sel alal pronksikarva.
PU14 vanuseklassis sai poodiumi kõrgeimal astmel kuldmedali kaela Kaspar Milvek 1000 m jooksus.
Vanemas vanuseklassis olid meie kooli õpilased võidukad kuulitõukes. PU16 vanuseklassis saavutas Devon Järvekülg kuulitõukes 3. koha, Lauretta Alliksaar saavutas tüdrukute arvestuses aga esikoha ning sai kaela kuldmedali.

Meie kooli käisid esindamas Ralf Uustamm, Karmen Uibo, Emily Elbing, Pert Ilisson, Kaspar Milvek, Lee Lehe, Lauretta Alliksaar, Devon Järvekülg, Gerret Sonne ja Lukas Ilisson.
TU14 vanuseklassis pääses kaugushüppes poodiumile Karmen Uibo, kes sai 2.
koha ning lisaks sai Karmen medali kaela ka 600 m jooksus, sel alal pronksikarva.