Advendihommik Paikuse Koolis 30. november õp Sirje Suurevälja

Advendiaeg Paikusel tervitas esimese lumega ja muutis kõigi meeled pidulikumaks. Meeleolu lõi ka Advendihommik, mil kõigis klassides peeti üheaegselt jõuluhommikut, kus vesteldi jõulude mõttest, kuulati jõululaule ja kaunistati klasse. Kooli direktor Anne Kalmus võttis samal ajal algklasside maja saalis vastu klassivanemaid ja nende abisid ning saatis nende kaudu jõulusõnumi kõigile koos piparkookide ja kommidega. Harras jõuluaeg võib alata.

õp Sirje Suurevälja

õp Sirje Suurevälja