Toitlustamine

  Esmaspäev, 11. oktoober
Hommikupuder Kaerahelbepuder keedisega
Koolilõuna Kahe osa supp singiga, hapukoor
Jogurt müsliga
Lisaeine Omlett singiga, tomat
  Teisipäev, 12. oktoober
Hommikupuder Seitsmeviljapuder keedisega
Koolilõuna Guljašš sealihast, aurukartul
Porgandi-apelsinisalat seemnetega
Banaan
Lisaeine Ahjusaiad suitsukana ja juustuga, tee 
  Kolmapäev, 12. oktoober
Hommikupuder Maisimannapuder keedisega
Koolilõuna Rassolnik hapukoorega
Kohupiim kisselliga
Lisaeine Kartulivorm hakklihaga, külm kaste
  Neljapäev, 14. oktoober
Hommikupuder Hirsihelbepuder keedisega
Koolilõuna Kana magushapus kastmes, riis
Haps
Pirn
Lisaeine Piima-mannasupp, võileib singiga
  Reede, 15. oktoober
Hommikupuder Hirsihelbepuder keedisega
Koolilõuna Tatraroog hakkliha ja köögiviljadega
Tomati-porrusalat hapukoorega
Präänik
Lisaeine Lihapirukas, jogurtismuuti

 

Söömise ajad 2021/2022 õa I trimester

 

Esimene söögivahetund 
1.klassid kell 9.45 
2. klassid kell 9.55 
3. klassid kell 10.10 

Teine söögivahetund 
4. klassid kell 10.50 
5. klassid kell 11.00 
6. klassid kell 11.10  

Kolmas söögivahetund  
7. klassid kell 11.50 
8. klassid kell 12.00 
9. klassid kell 12.10

Iga hommik 7:40-8:10 on saadaval hommikupuder ja keedis. 

Lisaks menüüs mainitud toitudele on iga päev saadaval piim ja keefir 2,5%; leib ja sepik või sai; kaks korda nädalas on saadaval kooliköögivili. 

Tervist edendavate koolide võrgustik koosneb vabatahtlikkuse alusel ühinenud koolidest, kes on omaks võtnud tervist edendavate koolide liikumise visiooni ja otsustanud kanda kokkulepitud missiooni. Võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut.  

Toitlustamise kord

 

Söömise ajad 2021/2022 õa I trimester

 

Esimene söögivahetund 
1.klassid kell 9.45 
2. klassid kell 9.55 
3. klassid kell 10.10 

Teine söögivahetund 
4. klassid kell 10.50 
5. klassid kell 11.00 
6. klassid kell 11.10  

Kolmas söögivahetund  
7. klassid kell 11.50 
8. klassid kell 12.00 
9. klassid kell 12.10

Iga hommik 7:40-8:10 on saadaval hommikupuder ja keedis. 

Lisaks menüüs mainitud toitudele on iga päev saadaval piim ja keefir 2,5%; leib ja sepik või sai; kaks korda nädalas on saadaval kooliköögivili. 

Tervist edendavate koolide võrgustik koosneb vabatahtlikkuse alusel ühinenud koolidest, kes on omaks võtnud tervist edendavate koolide liikumise visiooni ja otsustanud kanda kokkulepitud missiooni. Võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut.  

Toitlustamise kord

  Esmaspäev, 11. oktoober
Hommikupuder Kaerahelbepuder keedisega
Koolilõuna Kahe osa supp singiga, hapukoor
Jogurt müsliga
Lisaeine Omlett singiga, tomat
  Teisipäev, 12. oktoober
Hommikupuder Seitsmeviljapuder keedisega
Koolilõuna Guljašš sealihast, aurukartul
Porgandi-apelsinisalat seemnetega
Banaan
Lisaeine Ahjusaiad suitsukana ja juustuga, tee 
  Kolmapäev, 12. oktoober
Hommikupuder Maisimannapuder keedisega
Koolilõuna Rassolnik hapukoorega
Kohupiim kisselliga
Lisaeine Kartulivorm hakklihaga, külm kaste
  Neljapäev, 14. oktoober
Hommikupuder Hirsihelbepuder keedisega
Koolilõuna Kana magushapus kastmes, riis
Haps
Pirn
Lisaeine Piima-mannasupp, võileib singiga
  Reede, 15. oktoober
Hommikupuder Hirsihelbepuder keedisega
Koolilõuna Tatraroog hakkliha ja köögiviljadega
Tomati-porrusalat hapukoorega
Präänik
Lisaeine Lihapirukas, jogurtismuuti

Toitlustamise nädal 27.01-31.01
Esmaspäev
27.01
Teisipäev
28.01
Kolmapäev
29.01
Neljapäev
30.01
Reede
31.01
KoolilõunaFrikadellisuppVorstikaste, kartulipüree, porgandi-ananassisalatTomatine oasupp lihaga, hapukoorVärskekapsahautis porgandiga, kartulPaella kana ja köögiviljadega, hiinakapsa-granaatõunasalat
Karamellkissell, keedisMandariinLeivakreem piimagaJogurtPräänik
Teine koidukordRiisihelbepuder, keedis, piimPannkoogid hakklihaga, hapukoor, mahlSingi-makaronivorm, kurgisalat hapukooregaPiima-riisisupp, võileib vorstigaKaneelisaiake, kõrrejook, kohupiimakreem