Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I trimester(88)

Kooliaasta avaaktused kooli aulas:

10.00 2.-8. klass

12.00 1. ja 9. klass

Sulge

07september
5.f kl lastevanemate koosolek

17.00 - 5.f klassi lastevanemate koosolek 

Sulge


12september
Õppereis (9.abc)

Vene talu külastus Audrus

8.15 - 11.30 - 9.a ja 9.c õp Eve grupp

11.30 - 14.30 - 9.b ja 9.c õp Jelena grupp

Sulge

13september
Saalihoki näidistunnid (3.ab, 4.b)

10.15 - 3.b

11.15 - 3.a

12.15 - 4.b

Sulge

14september
Maailmakoristuspäev (5.bc, 6.a)

8.15-10.00 - 5.c klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Einar); 10.15-12.00 - 5.b klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Einar); 12.15-13.55 - 6.a klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Kadri)

Sulge


15september
Maailmakoristuspäev (6.c)

12.15-13.55 - 6.c klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Kadri + ÕE)

Sulge

16september
Maailmakoristuspäev (8.b)

13.10-14.50 - 8.b klassi Maailmakoristuspäeval osalemine

Sulge

20september
Õppenõukogu

8.30-20.00 - 6.a klass õppekäigul (Tartu ettevõtte külastus)

Sulge

21september
Pernova programm (3.b)

Kübarseente uurimine

Sulge

22september
Pernova programm (3.a)

8.30-10.00 3.a klass Pernovas õppeprogrammil "Kübarseente uurimine"

Sulge

22september
Lastevanemate koosolek

 22. septembril algusega kell 17.00

Sulge

23september
Hea Tahte jooks (5.-8. klass)

Pärnu rannapargis

Sulge

26-30
september
Erasmus+ projekt Next-Gen Itaalias

Erasmus+ projekt Next-Gen Itaalias (4 õpilast + 2 õpetajat)

Sulge

26-30
september
Erasmus+ projekt Cultural Colors Poolas

Erasmus+ projekt Cultural Colors Poolas (4 õpilast + 2 õpetajat)

Sulge

26september
Sütevaka HG tutvustus (9.kl)

14.05 - Sütevaka direktori kohtumine Paikuse Kooli 9. klassidega

Sulge

28september
Saalihoki näidistunnid (4.a, 5.bc)

Saalihoki näidistunnid võimlas: 10.15 - 4.a klass, 11.15 - 5.b klass, 12.15 - 5.c klass

Sulge

29september
Saalihoki näidistunnid (4.c, 5.a)

Saalihoki näidistunnid võimlas: 10.15 - 5. a klass, 11.15 - 4.c klass

Sulge

29september
Taimne teisipäev (1.-2. kl ja 5.-6. kl)

10.15 - 1.-2. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas)

11.15 - 5.-6. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas)

Sulge

29september
Jalgpalliklubi Poseidon treening (1.-3. kl)

11.15 - 1.-3. klassidele jalgpalliklubi Poseidon treeningu tutvustus (staadion)

Sulge

30september
Kohtumine kirjanikuga (4. kl)

11.15 - Kohtumine kirjanik M. Keraneniga (4. klassid)

Sulge

03oktoober
Võrkpalliliidu näidistunnid

3. tund 5. klassid

4. tund 2. klassid

5. tund 4. klassid

Sulge

03oktoober
Riigikaitsealane tund (7. kl)

8.30-9.00 - Riigikaitseteemalise huvialaringi näidistund 7. klasside õpilastele (aulas)

Sulge

03oktoober
KIK-i programm (4.a)

8.30-10.00 - 4.a klassi KIK-i programm “Maa - päikesesüsteemi oaas”

Sulge

03oktoober
Õppekäik PERNOVASSE (2.a)

11.00-12.30 Pernova õppeprogramm “Planeedid ja Päike” (2.a klass)

Sulge

04oktoober
KIK-i programm (4.b)

8.30-10.00 - 4.b klassi KIK-i programm “Maa - päikesesüsteemi oaas”

Sulge


10.15 - 3.-4. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas); 11.15 - 7.-9. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas)

Sulge

06oktoober
Õppereis (6.c)

8.15-15.00 - ajalootunnid Eesti esiajast Eesti ajaloomuuseumis (6.c klass)

Sulge

06oktoober
Õppepäev Seljametsa muuseumis (3.c, 5.d, 5.f)

9.00-13.00 - 3.c/5.d/5.f - lõimitud õppepäev Seljametsa muuseumis (tunnid + töötoad)

Sulge

06oktoober
Pärnu linna ettelugemispäev (4. kl valik)

12.30 - Pärnu linna 4. klasside ettelugemispäev (valik õpilased)

Sulge

06oktoober
Kinokülastus-ajalootund (9.abc)

12.15 - 9. klassid kinno - “Apteeker Melchior 2”

Sulge

07oktoober
Pärnu jalgpalliturniir (7.-9. kl poiste valik)

11.00 - 7.-9. klasside poiste jalgpalliturniir Pärnu Mai Kooli staadionil (õpilaste valik)

Sulge

07oktoober
Koidula Gümnaasiumi tutvustus (9. kl)

12.15-13.00 - 9. klasside õpilaste kohtumine Koidula Gümnaasiumi direktoriga (aulas)

Sulge

10oktoober
Riigikaitsealane tund (8. kl)

Riigikaitseteemalise huvialaringi näidistund 8. klassi õpilastele (aulas)

Sulge

10oktoober
Õppekäik PERNOVASSE (2.b)

8.30-10.00 - Pernova õppeprogramm “Planeedid ja Päike” (2.b)

Sulge

11oktoober
KIK-i programm (4.c)

"Maa - päikesesüsteemi oaas"

Sulge

12oktoober
Õppekäik (1.a)

9.00-12.00 - 1.a klass RMK Kabli looduskeskuses, programm “Sügis linnuriigis"

Sulge

13oktoober
TÜ kuulmisuuringu loeng (9. kl)

TÜ kuulmisuuringu loeng (9. kl)

Sulge

13oktoober
KIK-i programm (8.b)

"Maa - päikesesüsteemi oaas"

Sulge

TÜ kuulmisuuring (9. kl)

Sulge

18oktoober
Nutiorienteerumisvõistlus (3. + 7.-9. kl õpilaste valik)

11.50 Nutiorienteerumisvõistlus (valik 3. klassi õpilasi + 7.-9. kl õpilaste valik)

Sulge

19oktoober
Ettevõtlikkuspädevuse testid (9. kl)

9. klasside ettevõtlikkuspädevuse testid:

9.10 - 9.b klass

12.15 - 9.c klass

13.10 - 9.a klass

Sulge

19oktoober
Kaisukaru sünnipäev raamatukogus (1.a)

19oktoober
Kinokülastus (5.c)

14.00 - 5.c klassi kinokülastus

Sulge

5.ab klassid õppeekskursioonil Tallinna

Sulge

20oktoober
Kaisukaru teematunnid (1.c, 2.a, 2.b) raamatukogus

9.10-9.55 - 2.a klassi Kaisukaru sünnipäev raamatukogus

10.15-11.00 - 2.b

11.15-12.00 - 1.c

Sulge

20oktoober
KIK-i programm (8.a)

11.00-12.30 - 8.a klassi KIK-i programm “STEAM-maailma loodusvööndid”

Sulge

21oktoober
Kaisukaru teematunnid (3.b, 2.c) raamatukogus

8.45 - 3.b klassi Kaisukaru sünnipäev raamatukogus

10.15 - 2.c

 

Sulge

21oktoober
Ettelugemispäev (algklassid)

8.15 - algklasside õpilaste ettelugemispäeva tähistamine

Sulge

31oktoober
Pärnu Ühisgümnaasiumi tutvustus (9. kl)

Aulas

Sulge

01november
LKK KiVa päev (3. kl valikõpilased)

12.30 - LKK KiVa päeva tähistamine (3. klasside valik, rannapargi korvpalliväljakul)

Sulge


02november
KIK-i programm (1.a)

11.00-12.30 - 1.a klassi KIK-i leivaprogramm

Sulge

02november
Pärnu linna koolide rahvastepallivõistlused (4.-5. kl tüdrukud, valik)

Alates 11.00 Pärnu linna 4.-5. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlused (valik 8 õpilast)

Sulge

02november
Riigikaitse huviringi I kohtumine

15.00-16.30 - Riigikaitseteemalise huviringi 1. kohtumine 7.-9. klassidele (algklasside maja saal)

Sulge

8.ab kl-d ERR-is Tallinnas õppeekskursioonil

Sulge

7.ac klasside õppeekskursioon Wittensteini ajakeskusesse Paides

Sulge

03november
KIK-i programm (8.c)

11.00-12.30 - 8.c klassi KIK-i programm “STEAM - maailma loodusvööndid”

Sulge

03november
Teatrikülastus (4.ab)

15.45-22.00 - 4.ab teatrikülastus “King nr 39” Paides Wittensteini tegevusmuuseumis

Sulge

06-12
november
Erasmus+ projekt Next-Gen Hispaanias

6.-12. november - Erasmus+ Next Gen projektireis Hispaaniasse (2 õpetajat+4 õpilast)

Sulge

07november
2. klasside üldpädevustestid

2. klasside üldpädevustestid (arvutiklass): 10.15-11.00 - 2.b klass; 11.15-12.00 - 2.c klass; 12.15-13.00 - 2.a klass

Sulge

Nordplus projektireis Lätis (2 õpetajat)

Sulge

08november
Pärnu linna koolide rahvastepallivõistlused (4.-5. kl poisid, valik)

Alates 11.00 Pärnu linna 4.-5. klasside poiste rahvastepalli võistlused (valik 8 õpilast)

Sulge

09november
KIK-i programm (1.b)

KIK-i leivaprogramm

Sulge

10november
Kooli kunstikonkurss (5.-9. kl)

Kooli kunstikonkurss (2 õpilast klassist)

Sulge

10november
KIK-i programm (7.a)

11.00-12.30 - 7.a klassi KIK-i õppeprogramm STEAM-kaardid ja orienteeriumine

Sulge

16november
Tutvumispäev Pärnu Ühisgümnaasiumis (9. kl)

16november
Jääohutuse teematunnid (2. kl)

9.00-12.00 - 2. klasside jääohutuse teematunnid (Päästeamet)

Sulge

16november
KIK-i programm (1.c)

11.00-12.30 - 1.c klassi KIK-i leivaprogramm

Sulge



17november
KIK-i programm (7.b)

11.00-12.30 - 7.b klassi KIK-i õppeprogramm STEAM-kaardid ja orienteeriumine

Sulge

17november
Pärnu linna koolide rahvastepallivõistlused (1.-3. kl segavõistkonnad)

11.00 - Pärnu linna 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused (segavõistkond)

Sulge

17november
Pärnu koolide draamakonkurss (5.-8. valik)

12.00-14.30 - 5.-8. klasside Draamakonkurss Vabakoolis (10 õpilast)

Sulge


21november
Õppekäik PERNOVASSE (5.a)

11.00-12.30 - 5.a klassi Pernova õppeprogramm “Vee puhastamine"

Sulge

22november
Õppekäik PERNOVASSE (2.c)

11.00-12.30 - 2.c klassi Pernova õppeprogramm Planeedid ja Päike

Sulge

24november
Lääne regiooni rahvastepallivõistluste finaal

Lääne regiooni rahvastepallivõistluste finaal (4.-5. klasside valik poisid, tüdrukud)

Sulge

24november
Pärnumaa õpetajate mälumängu II voor

Teater Endla kohvikus

Sulge

25november
Koolitus "Jäätmed ringlusesse" (9.ab)

11.00 - 9.b klassi koolitus “Jäätmed ringlusese” (K.Kõllamaa), 12.00 9.a klassi koolitus “Jäätmed ringlusese” (K.Kõllamaa)

Sulge

25november
Veeohutuse koolitused (1. klassid)

9.10-12.00 - Veeohutuse koolitused 1. klassidele

Sulge

25november
Tantsime koos JJ Street tänavatantsukooliga

9.00-15.00 - 5.-9. klassidele JJ Street tänavatanstukool (liikumisõpetuse tunnid)

Sulge

25november
Õppekäik PERNOVASSE (5.b)

11.00-12.30 - 5.b klassi Pernova õppeprogramm “Vee puhastamine"

Sulge

25november
PK loodusteaduste olümpiaad

11.00 - Loodusteaduste olümpiaad Koidula G-s (Malviste, Toodu - 8.b klass)

Sulge

25november
Kadripäev (2.ab)

11.00-14.00 - 2.ab klasside kadripäevateemaline üritus

Sulge
2022/23 õa(97)

Kooliaasta avaaktused kooli aulas:

10.00 2.-8. klass

12.00 1. ja 9. klass

Sulge

07september
5.f kl lastevanemate koosolek

17.00 - 5.f klassi lastevanemate koosolek 

Sulge


12september
Õppereis (9.abc)

Vene talu külastus Audrus

8.15 - 11.30 - 9.a ja 9.c õp Eve grupp

11.30 - 14.30 - 9.b ja 9.c õp Jelena grupp

Sulge

13september
Saalihoki näidistunnid (3.ab, 4.b)

10.15 - 3.b

11.15 - 3.a

12.15 - 4.b

Sulge

14september
Maailmakoristuspäev (5.bc, 6.a)

8.15-10.00 - 5.c klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Einar); 10.15-12.00 - 5.b klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Einar); 12.15-13.55 - 6.a klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Kadri)

Sulge


15september
Maailmakoristuspäev (6.c)

12.15-13.55 - 6.c klassi Maailmakoristuspäeval osalemine (õp Kadri + ÕE)

Sulge

16september
Maailmakoristuspäev (8.b)

13.10-14.50 - 8.b klassi Maailmakoristuspäeval osalemine

Sulge

20september
Õppenõukogu

8.30-20.00 - 6.a klass õppekäigul (Tartu ettevõtte külastus)

Sulge

21september
Pernova programm (3.b)

Kübarseente uurimine

Sulge

22september
Pernova programm (3.a)

8.30-10.00 3.a klass Pernovas õppeprogrammil "Kübarseente uurimine"

Sulge

22september
Lastevanemate koosolek

 22. septembril algusega kell 17.00

Sulge

23september
Hea Tahte jooks (5.-8. klass)

Pärnu rannapargis

Sulge

26-30
september
Erasmus+ projekt Next-Gen Itaalias

Erasmus+ projekt Next-Gen Itaalias (4 õpilast + 2 õpetajat)

Sulge

26-30
september
Erasmus+ projekt Cultural Colors Poolas

Erasmus+ projekt Cultural Colors Poolas (4 õpilast + 2 õpetajat)

Sulge

26september
Sütevaka HG tutvustus (9.kl)

14.05 - Sütevaka direktori kohtumine Paikuse Kooli 9. klassidega

Sulge

28september
Saalihoki näidistunnid (4.a, 5.bc)

Saalihoki näidistunnid võimlas: 10.15 - 4.a klass, 11.15 - 5.b klass, 12.15 - 5.c klass

Sulge

29september
Taimne teisipäev (1.-2. kl ja 5.-6. kl)

10.15 - 1.-2. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas)

11.15 - 5.-6. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas)

Sulge

29september
Saalihoki näidistunnid (4.c, 5.a)

Saalihoki näidistunnid võimlas: 10.15 - 5. a klass, 11.15 - 4.c klass

Sulge

29september
Jalgpalliklubi Poseidon treening (1.-3. kl)

11.15 - 1.-3. klassidele jalgpalliklubi Poseidon treeningu tutvustus (staadion)

Sulge

30september
Kohtumine kirjanikuga (4. kl)

11.15 - Kohtumine kirjanik M. Keraneniga (4. klassid)

Sulge

03oktoober
Võrkpalliliidu näidistunnid

3. tund 5. klassid

4. tund 2. klassid

5. tund 4. klassid

Sulge

03oktoober
Riigikaitsealane tund (7. kl)

8.30-9.00 - Riigikaitseteemalise huvialaringi näidistund 7. klasside õpilastele (aulas)

Sulge

03oktoober
KIK-i programm (4.a)

8.30-10.00 - 4.a klassi KIK-i programm “Maa - päikesesüsteemi oaas”

Sulge

03oktoober
Õppekäik PERNOVASSE (2.a)

11.00-12.30 Pernova õppeprogramm “Planeedid ja Päike” (2.a klass)

Sulge

04oktoober
KIK-i programm (4.b)

8.30-10.00 - 4.b klassi KIK-i programm “Maa - päikesesüsteemi oaas”

Sulge


10.15 - 3.-4. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas); 11.15 - 7.-9. klasside Taimse teisipäeva loeng (aulas)

Sulge

06oktoober
Õppereis (6.c)

8.15-15.00 - ajalootunnid Eesti esiajast Eesti ajaloomuuseumis (6.c klass)

Sulge

06oktoober
Õppepäev Seljametsa muuseumis (3.c, 5.d, 5.f)

9.00-13.00 - 3.c/5.d/5.f - lõimitud õppepäev Seljametsa muuseumis (tunnid + töötoad)

Sulge

06oktoober
Pärnu linna ettelugemispäev (4. kl valik)

12.30 - Pärnu linna 4. klasside ettelugemispäev (valik õpilased)

Sulge

06oktoober
Kinokülastus-ajalootund (9.abc)

12.15 - 9. klassid kinno - “Apteeker Melchior 2”

Sulge

07oktoober
Pärnu jalgpalliturniir (7.-9. kl poiste valik)

11.00 - 7.-9. klasside poiste jalgpalliturniir Pärnu Mai Kooli staadionil (õpilaste valik)

Sulge

07oktoober
Koidula Gümnaasiumi tutvustus (9. kl)

12.15-13.00 - 9. klasside õpilaste kohtumine Koidula Gümnaasiumi direktoriga (aulas)

Sulge

10oktoober
Riigikaitsealane tund (8. kl)

Riigikaitseteemalise huvialaringi näidistund 8. klassi õpilastele (aulas)

Sulge

10oktoober
Õppekäik PERNOVASSE (2.b)

8.30-10.00 - Pernova õppeprogramm “Planeedid ja Päike” (2.b)

Sulge

11oktoober
KIK-i programm (4.c)

"Maa - päikesesüsteemi oaas"

Sulge

12oktoober
Õppekäik (1.a)

9.00-12.00 - 1.a klass RMK Kabli looduskeskuses, programm “Sügis linnuriigis"

Sulge

13oktoober
TÜ kuulmisuuringu loeng (9. kl)

TÜ kuulmisuuringu loeng (9. kl)

Sulge

13oktoober
KIK-i programm (8.b)

"Maa - päikesesüsteemi oaas"

Sulge

TÜ kuulmisuuring (9. kl)

Sulge

18oktoober
Nutiorienteerumisvõistlus (3. + 7.-9. kl õpilaste valik)

11.50 Nutiorienteerumisvõistlus (valik 3. klassi õpilasi + 7.-9. kl õpilaste valik)

Sulge

19oktoober
Ettevõtlikkuspädevuse testid (9. kl)

9. klasside ettevõtlikkuspädevuse testid:

9.10 - 9.b klass

12.15 - 9.c klass

13.10 - 9.a klass

Sulge

19oktoober
Kaisukaru sünnipäev raamatukogus (1.a)

19oktoober
Kinokülastus (5.c)

14.00 - 5.c klassi kinokülastus

Sulge

5.ab klassid õppeekskursioonil Tallinna

Sulge

20oktoober
Kaisukaru teematunnid (1.c, 2.a, 2.b) raamatukogus

9.10-9.55 - 2.a klassi Kaisukaru sünnipäev raamatukogus

10.15-11.00 - 2.b

11.15-12.00 - 1.c

Sulge

20oktoober
KIK-i programm (8.a)

11.00-12.30 - 8.a klassi KIK-i programm “STEAM-maailma loodusvööndid”

Sulge

21oktoober
Kaisukaru teematunnid (3.b, 2.c) raamatukogus

8.45 - 3.b klassi Kaisukaru sünnipäev raamatukogus

10.15 - 2.c

 

Sulge

21oktoober
Ettelugemispäev (algklassid)

8.15 - algklasside õpilaste ettelugemispäeva tähistamine

Sulge

31oktoober
Pärnu Ühisgümnaasiumi tutvustus (9. kl)

Aulas

Sulge

01november
LKK KiVa päev (3. kl valikõpilased)

12.30 - LKK KiVa päeva tähistamine (3. klasside valik, rannapargi korvpalliväljakul)

Sulge


02november
KIK-i programm (1.a)

11.00-12.30 - 1.a klassi KIK-i leivaprogramm

Sulge

02november
Pärnu linna koolide rahvastepallivõistlused (4.-5. kl tüdrukud, valik)

Alates 11.00 Pärnu linna 4.-5. klasside tüdrukute rahvastepalli võistlused (valik 8 õpilast)

Sulge

02november
Riigikaitse huviringi I kohtumine

15.00-16.30 - Riigikaitseteemalise huviringi 1. kohtumine 7.-9. klassidele (algklasside maja saal)

Sulge

7.ac klasside õppeekskursioon Wittensteini ajakeskusesse Paides

Sulge

8.ab kl-d ERR-is Tallinnas õppeekskursioonil

Sulge

03november
KIK-i programm (8.c)

11.00-12.30 - 8.c klassi KIK-i programm “STEAM - maailma loodusvööndid”

Sulge

03november
Teatrikülastus (4.ab)

15.45-22.00 - 4.ab teatrikülastus “King nr 39” Paides Wittensteini tegevusmuuseumis

Sulge

06-12
november
Erasmus+ projekt Next-Gen Hispaanias

6.-12. november - Erasmus+ Next Gen projektireis Hispaaniasse (2 õpetajat+4 õpilast)

Sulge

07november
2. klasside üldpädevustestid

2. klasside üldpädevustestid (arvutiklass): 10.15-11.00 - 2.b klass; 11.15-12.00 - 2.c klass; 12.15-13.00 - 2.a klass

Sulge

Nordplus projektireis Lätis (2 õpetajat)

Sulge

08november
Pärnu linna koolide rahvastepallivõistlused (4.-5. kl poisid, valik)

Alates 11.00 Pärnu linna 4.-5. klasside poiste rahvastepalli võistlused (valik 8 õpilast)

Sulge

09november
KIK-i programm (1.b)

KIK-i leivaprogramm

Sulge

10november
Kooli kunstikonkurss (5.-9. kl)

Kooli kunstikonkurss (2 õpilast klassist)

Sulge

10november
KIK-i programm (7.a)

11.00-12.30 - 7.a klassi KIK-i õppeprogramm STEAM-kaardid ja orienteeriumine

Sulge

16november
Tutvumispäev Pärnu Ühisgümnaasiumis (9. kl)

16november
Jääohutuse teematunnid (2. kl)

9.00-12.00 - 2. klasside jääohutuse teematunnid (Päästeamet)

Sulge

16november
KIK-i programm (1.c)

11.00-12.30 - 1.c klassi KIK-i leivaprogramm

Sulge



17november
KIK-i programm (7.b)

11.00-12.30 - 7.b klassi KIK-i õppeprogramm STEAM-kaardid ja orienteeriumine

Sulge

17november
Pärnu linna koolide rahvastepallivõistlused (1.-3. kl segavõistkonnad)

11.00 - Pärnu linna 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused (segavõistkond)

Sulge

17november
Pärnu koolide draamakonkurss (5.-8. valik)

12.00-14.30 - 5.-8. klasside Draamakonkurss Vabakoolis (10 õpilast)

Sulge


21november
Õppekäik PERNOVASSE (5.a)

11.00-12.30 - 5.a klassi Pernova õppeprogramm “Vee puhastamine"

Sulge

22november
Õppekäik PERNOVASSE (2.c)

11.00-12.30 - 2.c klassi Pernova õppeprogramm Planeedid ja Päike

Sulge

24november
Lääne regiooni rahvastepallivõistluste finaal

Lääne regiooni rahvastepallivõistluste finaal (4.-5. klasside valik poisid, tüdrukud)

Sulge

24november
Pärnumaa õpetajate mälumängu II voor

Teater Endla kohvikus

Sulge

25november
Koolitus "Jäätmed ringlusesse" (9.ab)

11.00 - 9.b klassi koolitus “Jäätmed ringlusese” (K.Kõllamaa), 12.00 9.a klassi koolitus “Jäätmed ringlusese” (K.Kõllamaa)

Sulge

25november
Veeohutuse koolitused (1. klassid)

9.10-12.00 - Veeohutuse koolitused 1. klassidele

Sulge

25november
Tantsime koos JJ Street tänavatantsukooliga

9.00-15.00 - 5.-9. klassidele JJ Street tänavatanstukool (liikumisõpetuse tunnid)

Sulge

25november
Õppekäik PERNOVASSE (5.b)

11.00-12.30 - 5.b klassi Pernova õppeprogramm “Vee puhastamine"

Sulge

25november
PK loodusteaduste olümpiaad

11.00 - Loodusteaduste olümpiaad Koidula G-s (Malviste, Toodu - 8.b klass)

Sulge

25november
Kadripäev (2.ab)

11.00-14.00 - 2.ab klasside kadripäevateemaline üritus

Sulge

Advendihommik aulas:

8.15 - 1.-3. kl

8.30 - 4.-6. kl

8.45 - 7.-9. kl

Sulge

Inglise keele JAAMAD (töö gruppides):

8.15-9.00 7. klassid

9.10-9.55 6. klassid

14.05-14.50 8. klassid

Sulge

29november
Tutvumispäev Koidula Gümnaasiumis (9. kl)

9. klasside Koidula kooli tutvumispäev

Sulge

01detsember
Microsofti külalistunnid (8.-9. kl)

Microsofti külalistunnid 8. ja 9. klassidele

Sulge

01detsember
KIK-i programm (7.c)

11.00-12.30 - 7.c klassi KIK-i õppeprogramm STEAM-kaardid ja orienteeriumine

Sulge

10.00 - Pärnu linna Koidulauliku konkurss (Koidula Muuseumis, valitud õpilased)

Sulge

02detsember
Õppekäik PERNOVASSE (5.c)

11.00-12.30 - 5.c klassi Pernova õppeprogramm “Vee puhastamine”

Sulge

02detsember
Jõululuuletuste konkursi finaal

12.00-15.00 - Jõululuuletuste konkursi finaal (väljavalitud õpilased)

Sulge

03detsember
TV 10 Olümpiastarti I etapp

3. detsember - TV10 OS 1. etapp Võrus (valik õpilasi)

Sulge
2022/23 õa
täna, 04.detsember
05detsember
Koolisisene ajalooviktoriin

9.10-9.55 - Ajalooviktoriin

Sulge

ÕE Sallivuskonveretnts (valitud ÕE liikmed, veebis)

Sulge

06detsember
Koolisisene matemaatika olümpiaad (4.-9. kl)

9.10 - 11.00 - koolisisene 4.-9. klasside matemaatika olümpiaad

Sulge

06detsember
Õppereis (3.b, 4.c)

12.00-16.00 - 3.b, 4.c Korstna talu külastus

Sulge

Salakeele viktoriin (6.-9. klasside õpilased, arvutiklassis)

Sulge

07detsember
Koolisisene keemiaolümpiaad

10.15-12.00 - Koolisisene keemiaolümpiaad

Sulge

07detsember
Klassid teatris (2.abc)

10.15 - 2.abc Endla teatris etendusel “Tipp ja Täpp”

Sulge

07detsember
Põrguti võistlus (9. kl valik)

13.00 - PÕRGUTI võistlus Sütevaka G-s (Retpap, Lilletai, Jepiselg)

Sulge

5.c klassi klassiekskursioon Talvekülla (Jõgevamaa)

Sulge

08detsember
VR rahvastepallivoor (1.-3. kl valikõpilased)

1.-3. klasside rahvastepalli vabariiklik voor Orissaares (valik õpilasi)

Sulge

09detsember
PK 3x3 korvpall (2.-7. kl valik)

10.00-16.00 - 3x3 korvpalli piirkonnavoor (2.-7. klassi õpilaste valik)

Sulge

12.00-15.30 - 4.ab Korstna talus Jõuluprogrammil

Sulge

12detsember
Klass teatris (3.b)

11.00 - 3.b klass teatrietendusel “Tipp ja Täpp” Endlas

Sulge

12detsember
Kinokülastus (6.a)

12.00-14.00 - 6.a klass kinos jõulufilmi “Jõulumuinasjutt” vaatamas

Sulge

13detsember
Klass teatris (7.b)

14.00 - 7.b klass Punases tornis jõuluetendusel

Sulge

14detsember
Klass teatris (9.b)

14.00 - 9.b klassi jõuluõhtu/etendus “Pühamees, linnasüütaja ja patuoinas” Punases tornis

Sulge

15detsember
Klassid teatris (1.ac,3.a)

11.00 - 1.ac, 3.a kl Endla teatris etendusel “Tipp ja Täpp”

Sulge

1.a klass Lotemaa jõulumaal

Sulge

10.15 - 4.-6. klassid

12.15 - 7.-9. klassid

Sulge

6.b jõuluüritus Palamusel

Sulge

20detsember
1.-3. klasside jõulupidu

17.00 - 1.-3. klassi jõulupidu

Sulge

10.00 - 2. ja 3. kooliastme jõulukontsert + klj.tund

Sulge

PAI Paikuse laste talvelaager

Sulge

9. klasside karjäärinõustamise

Sulge

II trimester

Advendihommik aulas:

8.15 - 1.-3. kl

8.30 - 4.-6. kl

8.45 - 7.-9. kl

Sulge

29november
Tutvumispäev Koidula Gümnaasiumis (9. kl)

9. klasside Koidula kooli tutvumispäev

Sulge

Inglise keele JAAMAD (töö gruppides):

8.15-9.00 7. klassid

9.10-9.55 6. klassid

14.05-14.50 8. klassid

Sulge

01detsember
Microsofti külalistunnid (8.-9. kl)

Microsofti külalistunnid 8. ja 9. klassidele

Sulge

01detsember
KIK-i programm (7.c)

11.00-12.30 - 7.c klassi KIK-i õppeprogramm STEAM-kaardid ja orienteeriumine

Sulge

10.00 - Pärnu linna Koidulauliku konkurss (Koidula Muuseumis, valitud õpilased)

Sulge

02detsember
Õppekäik PERNOVASSE (5.c)

11.00-12.30 - 5.c klassi Pernova õppeprogramm “Vee puhastamine”

Sulge

02detsember
Jõululuuletuste konkursi finaal

12.00-15.00 - Jõululuuletuste konkursi finaal (väljavalitud õpilased)

Sulge

03detsember
TV 10 Olümpiastarti I etapp

3. detsember - TV10 OS 1. etapp Võrus (valik õpilasi)

Sulge

05detsember
Koolisisene ajalooviktoriin

9.10-9.55 - Ajalooviktoriin

Sulge

ÕE Sallivuskonveretnts (valitud ÕE liikmed, veebis)

Sulge

06detsember
Koolisisene matemaatika olümpiaad (4.-9. kl)

9.10 - 11.00 - koolisisene 4.-9. klasside matemaatika olümpiaad

Sulge

06detsember
Õppereis (3.b, 4.c)

12.00-16.00 - 3.b, 4.c Korstna talu külastus

Sulge

Salakeele viktoriin (6.-9. klasside õpilased, arvutiklassis)

Sulge

07detsember
Koolisisene keemiaolümpiaad

10.15-12.00 - Koolisisene keemiaolümpiaad

Sulge

07detsember
Klassid teatris (2.abc)

10.15 - 2.abc Endla teatris etendusel “Tipp ja Täpp”

Sulge

07detsember
Põrguti võistlus (9. kl valik)

13.00 - PÕRGUTI võistlus Sütevaka G-s (Retpap, Lilletai, Jepiselg)

Sulge

5.c klassi klassiekskursioon Talvekülla (Jõgevamaa)

Sulge

08detsember
VR rahvastepallivoor (1.-3. kl valikõpilased)

1.-3. klasside rahvastepalli vabariiklik voor Orissaares (valik õpilasi)

Sulge

09detsember
PK 3x3 korvpall (2.-7. kl valik)

10.00-16.00 - 3x3 korvpalli piirkonnavoor (2.-7. klassi õpilaste valik)

Sulge

12.00-15.30 - 4.ab Korstna talus Jõuluprogrammil

Sulge

12detsember
Klass teatris (3.b)

11.00 - 3.b klass teatrietendusel “Tipp ja Täpp” Endlas

Sulge

12detsember
Kinokülastus (6.a)

12.00-14.00 - 6.a klass kinos jõulufilmi “Jõulumuinasjutt” vaatamas

Sulge

13detsember
Klass teatris (7.b)

14.00 - 7.b klass Punases tornis jõuluetendusel

Sulge

14detsember
Klass teatris (9.b)

14.00 - 9.b klassi jõuluõhtu/etendus “Pühamees, linnasüütaja ja patuoinas” Punases tornis

Sulge

15detsember
Klassid teatris (1.ac,3.a)

11.00 - 1.ac, 3.a kl Endla teatris etendusel “Tipp ja Täpp”

Sulge

1.a klass Lotemaa jõulumaal

Sulge

10.15 - 4.-6. klassid

12.15 - 7.-9. klassid

Sulge

6.b jõuluüritus Palamusel

Sulge

20detsember
1.-3. klasside jõulupidu

17.00 - 1.-3. klassi jõulupidu

Sulge

10.00 - 2. ja 3. kooliastme jõulukontsert + klj.tund

Sulge

PAI Paikuse laste talvelaager

Sulge

9. klasside karjäärinõustamise

Sulge
Suvevaheaeg