Aasta haridustegu sündis Paikuse Koolis 02. oktoober õp Sirje Suurevälja

2. oktoobril tunnustas Pärnumaa Omavalitsuste Liit aasta parimaid haridustöötajaid. Autasustatud said Pärnumaa aasta parim gümnaasiumiõpetaja, aasta põhikooliõpetaja, aasta klassiõpetaja jne. Aasta haridusteo tiitli pälvis Paikuse Kooli projekt Kahe rahvuslille mängud, mis oli suunatud Ukraina sõjapõgenikest õpilaste paremaks ja kiiremaks integreerimiseks Eesti ühiskonda ning neile kaunite lapsepõlvemälestuste kinkimisele. Tegemist oli üritustesarjaga, mis kätkes eneses viktoriini, kontserte, esinemisi, kohtumisi ja lihtsalt toredaid koosolemisi. Autasu käisid vastu võtmas projekti autorid õp Sirje Suurevälja ja õp Eve Tannebaum.