Väledad jalad viisid võidule 23. september õp Reili Kaljund

Neljapäeval toimusid Rannastaadioni harjutusväljakul Pärnu koolidevahelised pendelteatejooksuvõistlused. Kõige kõrgemale kohale tulid Paikuse Koolist 4. klassid ning võidukarikaga naases Paikusele tagasi võistkond koosseisus Lisandra Klaamas, Emilia Pind, Heili Rässa, Miree Vallist, Arabella Mägi, Emma Van Den Heuvel, Liisbet Luhar, Arabel Jõeäär, Kristella Pärnaste, Keron Erkmann, Marten Jakob Olde, Sebastian Paasik, Marten Mets, Leo Apsalon, Georg Patune, Rasmus Lepparu, Kren-Robin-Kirikall ja Ott Kristen Karu.

Kolme jooksu kokkuvõttes saavutas II koha 1.-3. klasside võistkond koosseisus Hanna Järvekülg, Loree Ojamäe, Mia Grete Tamm, Moona Jaanimägi, Elenor Harjus, Getriin Leppik, Iiris Vain, Kristelle Sabiin, Anelle Roht, Damir Baranov, Uku Lennart Luusepp, Daniel Arge, Robert Junior Born, Arto Kasela, Artur Roosarüütel, Albert Mitt, Aron Lillepa ja Jarko Järvekülg.

Lisaks olid meie kooli eest võistlemas 5. klasside (5. koht) ning 6.-7. klasside (6. koht) võistkonnad.