Nüüd pöidlad pihku! 13. juuni õp Sirje Suurevälja

Neljapäeval ja reedel, 13.-14. juunil peetakse Jõhvis, Heino Lipu staadionil TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja mitmevõistluse finaaletapp. Osalema on tulemas 180 sportlast 53 koolist. Lisaks toimub neljapäeva õhtul EOK poolt korraldatav Olümpiapäev.

Finaalis osalevad suured koolid: Jakob Westholmi Gümnaasium, Paikuse Kool (hetkel II kohal), Laagri Kool, Viljandi Jakobsoni Kool, Saue Kool, Pärnu Vanalinna Põhikool, Valga Põhikool, Põlva Kool, Tõrva Gümnaasium, Rakvere Reaalkool, Nõmme Põhikool, Peetri Lasteaed-Põhikool, Viljandi Kesklinna Kool, Kose Gümnaasium, Jõhvi Kesklinna Kool.

Finaalis osalevad väiksed koolid: Orissaare Gümnaasium, Roela Kool – Simuna Kool – Võsu Kool, Parksepa Keskkool, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, Avinurme Gümnaasium – Laiuse Jaan Poska Põhikool, Haljala Kool.

Lisaks on osalemas individuaalvõistlejad 32 koolist.

Võistlus saab alguse neljapäeval kell 11:00. Võistluste ametlik avamine toimub kell 19:00.

Võistluste tulemusi saab jälgida Sportity äpis (parool: tv10finaal2024).

Info TV 10 Olümpiastarti kodulehelt

Foto IV etapilt

Lisaks on osalemas individuaalvõistlejad 32 koolist.

Võistluste tulemusi saab jälgida Sportity äpis (parool: tv10finaal2024).

Info TV 10 Olümpiastarti kodulehelt

Foto IV etapilt