Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I trimester(10)
27september
Klassiõhtu (4.c)

15.00-18.00 4. c klassi klassiõhtu

Sulge

30september
Kinokülastus (2.b)

12.00 2.b klass kinos “Boss beebi: Pereäri”

Sulge

3.10 - 8.a klass teatris Endla etendusel "Supervisioon"

Sulge

06oktoober
Klassiõhtu (2.b)

08oktoober
Klassiõhtu (6.a)

16.00-19.00 6.a klassiõhtu

Sulge


18november
Klassiõhtu (4.a)

15.00-17.00 4.a klassi klassiõhtu (algkl. saal) 

 

Sulge

23november
Klassiõhtu (3.c)

24november
Kadrijooks

26november
Noortekogu sügiskoolitus

12.00 Pärnu linna Noortekogu sügiskoolitus (ÕE-liikmete valik)

Sulge
II trimester(29)
02detsember
ÕE infotund

14.00 ÕE liidu infotund (ÕE liikmed, algkl. maja saalis)

Sulge

02detsember
Klassiõhtu (6.a)

16.30-19.00 6.a klassi klassiõhtu

Sulge

06detsember
Advendivahetund (9. kl)

9.55-10.15 advendivahetund 9. klassidele (aulas)

Sulge

13detsember
Klassiõhtu metsas (8.b)

8.b klassiõhtu Valgeranna malevamaja territooriumil

Sulge

15detsember
Teatrikülastus (3.ab)

12.00 Endla teatris “Härra Huu” etendus (3.ab klass)

Sulge

15detsember
Klassiõhtu (4.f)

15detsember
Klassiõhtu (5.b)

18.30 5.b klassiõhtu (algkl. saal)

Sulge

16detsember
Klassiõhtu (5.a)

16.00 5.a klassiõhtu (auditoorium)

Sulge

16detsember
Klassiõhtu (6.b)

16.00 6.b klassiõhtu (kabinet nr 200)

Sulge

16detsember
Klassiõhtu (7.b)

16.00 7.b klassi klassiõhtu

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (6.c)

14.30-16.40 - 6.c klassi klassiõhtu

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (9.a)

16.00-19.00 9.a klassi jõuluõhtu Duhrtekis 

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (3.b)

17.00-18.30 - 3.b klassi klassiõhtu

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (3.a)

17.00 - 3.a klassi jõuluõhtu

Sulge

21detsember
Jõulupidu (1.-3. kl)

21detsember
Sportlik õhtu uiskudel (7.a)

16.00-18.30 7.a klass uisutamas

Sulge

21detsember
Klassiõhtu (9.b)

16.00-19.00 9.b klassi jõuluõhtu Duhrtekis 

Sulge

21detsember
Klassiõhtu (8.a tüdrukud)

17.00-19.45 8.a klassi tüdrukute jõuluõhtu Panokes

Sulge

22detsember
Klassihommikud (1.b, 1.a, 2.b)

8.15-10.30 1.b klassi jõulu klassihommik

1.a, 2.b klassi jõuluhommik

Sulge

22detsember
Jõulupidu (4.-6. kl)

11.15 - 4.-6. klasside jõulupidu aulas 

,

Sulge

22detsember
Jõulupidu (7.-9. kl)

13.10 - 7.-9. klasside jõulupidu aulas 

,

Sulge

17.00-18.00 3.c klass Pärnu linna liuväljal uisutamas

Sulge

17jaanuar
Uisuõhtu (3.c)

17.00 - 18.00 3.c klass Pärnu linna liuväljal uisutamas

Sulge

28jaanuar
Klassiõhtu (8.a)

01veebruar
Tiigriaasta alguse tähistamispäev

9.55-10.15 - tiigriteemaline esitlus, Tiigrikutsu karaoke (7.-9. klassid, aulas)

11.00-11.15 - Tallinna loomaia tiigrit tutvustav video (2.-3. klassid, algklasside maja saalis), Tiigrid suudavad tantsida (1. klassid, aulas)

12.00-12.15 - Tiigrite virgutusvõimlemine (4.-6. klassid, aulas)

Sulge

03veebruar
Lumelinna ehitamine Pärnus

14.00-20.00 - Suur lumelinna ehitamine Pärnu Vallikääru aasal (ÕE, PAI, 7.c, 8.a klassi valik õpilasi)

Sulge


7.ab Tallinna Noorsooteatris (“Apelsini tüdruk”)

Sulge

eesti Nuku- ja Noorsooteatris etendus “Apelsinitüdruk”

Sulge
III trimester(16)
14märts
ÕE koosolek

23märts
Teatrikülastus (1.abc, 2.a)

Ugala teatri külastus (“Jälle need lumejänesed”) - 1.abc, 2.a

Sulge

Rekordite päev

Anekdootide rääkimise võistlus (aulas): 9.10-9.55 - 2.-3. klassid, 10.15-11.00 - 4.-6. klassid, 11.15-12.00 - 7.-9. klassid

9.00-12.00 - 1.b klassi naljateemaline klassihommik

Sulge

12aprill
Loeng-kontsert (Jaagup Tuisk)

12aprill
Klassiõhtu (3.c)

17.00 - 3.c klassi klassiõhtu

Sulge

13aprill
Teatrietendus (1.-2. kl)

11.15-12.00 - Etendus “Okasroosike” (algklasside maja saal, 1.-2. kl)

Sulge

14aprill
Teatrietendus (2.b, 3.abc)

12.00 - Endla teatris etendus “Härra Huu” (2.b, 3.abc)

Sulge

20aprill
Playback Show

17.30 Paikuse Kooli Playback (kooli aulas)

Sulge

23.04-25.04 - 9.ab klassiekskursioon

Sulge

09mai
Kinokülastus (5.b, 6.abc, 7.abc)

12.00 - 5.b, 6.abc, 7.abc Apollo kinos (“Tagurpidi torn”)

Sulge

09mai
Kinokülastus (8.abc)

Tutipäev (9. klassid)

Sulge

28. mai Pärnumaa tantsupeo proovid (tantsuõpetajad ja 1.b klassi tüdrukud)

29. mai kell 18.00 Pärnumaa tantsupeo proovid ja pidu (tantsuõpetajad ja 1.b klassi tüdrukud)

Sulge

31mai
Elamusmängud (4.c)

12.00 4.c klass Elamusmängud Raeküla metsas

Sulge

03juuni
Sõpruskohtumine jalgpallis (9. kl ja õpetajad)

13.00 Õpetajate ja 9. klasside jalgpallivõistlus

Sulge

13juuni
Klassiõhtu (8.b)
2021/22 õa(55)
27september
Klassiõhtu (4.c)

15.00-18.00 4. c klassi klassiõhtu

Sulge

30september
Kinokülastus (2.b)

12.00 2.b klass kinos “Boss beebi: Pereäri”

Sulge

3.10 - 8.a klass teatris Endla etendusel "Supervisioon"

Sulge

06oktoober
Klassiõhtu (2.b)

08oktoober
Klassiõhtu (6.a)

16.00-19.00 6.a klassiõhtu

Sulge


18november
Klassiõhtu (4.a)

15.00-17.00 4.a klassi klassiõhtu (algkl. saal) 

 

Sulge

23november
Klassiõhtu (3.c)

24november
Kadrijooks

26november
Noortekogu sügiskoolitus

12.00 Pärnu linna Noortekogu sügiskoolitus (ÕE-liikmete valik)

Sulge

02detsember
ÕE infotund

14.00 ÕE liidu infotund (ÕE liikmed, algkl. maja saalis)

Sulge

02detsember
Klassiõhtu (6.a)

16.30-19.00 6.a klassi klassiõhtu

Sulge

06detsember
Advendivahetund (9. kl)

9.55-10.15 advendivahetund 9. klassidele (aulas)

Sulge

13detsember
Klassiõhtu metsas (8.b)

8.b klassiõhtu Valgeranna malevamaja territooriumil

Sulge

15detsember
Teatrikülastus (3.ab)

12.00 Endla teatris “Härra Huu” etendus (3.ab klass)

Sulge

15detsember
Klassiõhtu (4.f)

15detsember
Klassiõhtu (5.b)

18.30 5.b klassiõhtu (algkl. saal)

Sulge

16detsember
Klassiõhtu (5.a)

16.00 5.a klassiõhtu (auditoorium)

Sulge

16detsember
Klassiõhtu (6.b)

16.00 6.b klassiõhtu (kabinet nr 200)

Sulge

16detsember
Klassiõhtu (7.b)

16.00 7.b klassi klassiõhtu

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (6.c)

14.30-16.40 - 6.c klassi klassiõhtu

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (9.a)

16.00-19.00 9.a klassi jõuluõhtu Duhrtekis 

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (3.b)

17.00-18.30 - 3.b klassi klassiõhtu

Sulge

20detsember
Klassiõhtu (3.a)

17.00 - 3.a klassi jõuluõhtu

Sulge

21detsember
Jõulupidu (1.-3. kl)

21detsember
Sportlik õhtu uiskudel (7.a)

16.00-18.30 7.a klass uisutamas

Sulge

21detsember
Klassiõhtu (9.b)

16.00-19.00 9.b klassi jõuluõhtu Duhrtekis 

Sulge

21detsember
Klassiõhtu (8.a tüdrukud)

17.00-19.45 8.a klassi tüdrukute jõuluõhtu Panokes

Sulge

22detsember
Klassihommikud (1.b, 1.a, 2.b)

8.15-10.30 1.b klassi jõulu klassihommik

1.a, 2.b klassi jõuluhommik

Sulge

22detsember
Jõulupidu (4.-6. kl)

11.15 - 4.-6. klasside jõulupidu aulas 

,

Sulge

22detsember
Jõulupidu (7.-9. kl)

13.10 - 7.-9. klasside jõulupidu aulas 

,

Sulge

17.00-18.00 3.c klass Pärnu linna liuväljal uisutamas

Sulge

17jaanuar
Uisuõhtu (3.c)

17.00 - 18.00 3.c klass Pärnu linna liuväljal uisutamas

Sulge

28jaanuar
Klassiõhtu (8.a)

01veebruar
Tiigriaasta alguse tähistamispäev

9.55-10.15 - tiigriteemaline esitlus, Tiigrikutsu karaoke (7.-9. klassid, aulas)

11.00-11.15 - Tallinna loomaia tiigrit tutvustav video (2.-3. klassid, algklasside maja saalis), Tiigrid suudavad tantsida (1. klassid, aulas)

12.00-12.15 - Tiigrite virgutusvõimlemine (4.-6. klassid, aulas)

Sulge

03veebruar
Lumelinna ehitamine Pärnus

14.00-20.00 - Suur lumelinna ehitamine Pärnu Vallikääru aasal (ÕE, PAI, 7.c, 8.a klassi valik õpilasi)

Sulge


7.ab Tallinna Noorsooteatris (“Apelsini tüdruk”)

Sulge

eesti Nuku- ja Noorsooteatris etendus “Apelsinitüdruk”

Sulge

14märts
ÕE koosolek

23märts
Teatrikülastus (1.abc, 2.a)

Ugala teatri külastus (“Jälle need lumejänesed”) - 1.abc, 2.a

Sulge

Rekordite päev

Anekdootide rääkimise võistlus (aulas): 9.10-9.55 - 2.-3. klassid, 10.15-11.00 - 4.-6. klassid, 11.15-12.00 - 7.-9. klassid

9.00-12.00 - 1.b klassi naljateemaline klassihommik

Sulge

12aprill
Loeng-kontsert (Jaagup Tuisk)

12aprill
Klassiõhtu (3.c)

17.00 - 3.c klassi klassiõhtu

Sulge

13aprill
Teatrietendus (1.-2. kl)

11.15-12.00 - Etendus “Okasroosike” (algklasside maja saal, 1.-2. kl)

Sulge

14aprill
Teatrietendus (2.b, 3.abc)

12.00 - Endla teatris etendus “Härra Huu” (2.b, 3.abc)

Sulge

20aprill
Playback Show

17.30 Paikuse Kooli Playback (kooli aulas)

Sulge

23.04-25.04 - 9.ab klassiekskursioon

Sulge

09mai
Kinokülastus (5.b, 6.abc, 7.abc)

12.00 - 5.b, 6.abc, 7.abc Apollo kinos (“Tagurpidi torn”)

Sulge

09mai
Kinokülastus (8.abc)

Tutipäev (9. klassid)

Sulge

28. mai Pärnumaa tantsupeo proovid (tantsuõpetajad ja 1.b klassi tüdrukud)

29. mai kell 18.00 Pärnumaa tantsupeo proovid ja pidu (tantsuõpetajad ja 1.b klassi tüdrukud)

Sulge

31mai
Elamusmängud (4.c)

12.00 4.c klass Elamusmängud Raeküla metsas

Sulge

03juuni
Sõpruskohtumine jalgpallis (9. kl ja õpetajad)

13.00 Õpetajate ja 9. klasside jalgpallivõistlus

Sulge

13juuni
Klassiõhtu (8.b)
2021/22 õa
täna, 07.august