Jõulusalmid peas 02. detsember õp Külli Jürisoo

Viiendale Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkursile laekus seekord kokku 252 jõulu- ja talveluuletust.

1. detsembril lugesid jõululuuletamise finalistid Pärnu Kaubamajaka aatriumis suure jõulukuuse juures omaloodud jõululuuletusi. Paikuse Koolist pääsesid finaali 4.b klassist Amira Roosarüütel ja Pert Ilisson ning 7.a klassist Merilin Mitt. Kõik luuletused olid imeilusad ja said ka kenasti ette kantud. Žürii hindas Amira esituse ja luuletuse „Jõulud on rõõmus aeg“ III koha vääriliseks!

Kõiki esinemisi filmiti ning parimad esitused avaldatakse jõuluküla kodulehel.

Kõiki esinemisi filmiti ning parimad esitused avaldatakse jõuluküla kodulehel.