Võrkpalliuudiseid 20. veebruar õp Ulvi Laneman

PÄRNU LINNA KOOLIDE RL VÕRKPALL 6.-9. KLASS, TÜDRUKUD JA POISID

16. veebruaril toimusid Pärnu Spordihallis Pärnu linna koolide võrkpallivõistlused. Võistlustel osales seitse võistkonda viiekümne õpilasega. Lisaks Paikuse Koolile olid esindatud Pärnu Mai Kool, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool ja Ülejõe Põhikool. Meie kooli poisid tulid III kohale koosseisus: Matthias Martikainen, Oskar Viin, Kren Valkenberg, Ats-Kaarel Kaljuvee, Gregor Kuusk, Tomy Suur ja Kristofer-Robin Soomets. Tütarlapsed tulid IV kohale koosseisus: Grete Urm, Elisabeth Tomson, Sandra Tamm, Rebecca Hadžinov, Mirell Metsnik ja Kertu Kasemaa.

Õpilasi juhendasid õp Ulvi Laneman ja õp Andres Kutser

PÄRNU LINNA KOOLIDE RL VÕRKPALL 6.-9. KLASS, TÜDRUKUD JA POISID