Võitluskunstide nädal Paikusel 19. oktoober õp Andres Kutser

Üle-eestilise võitluskunstide propageerimise nädala raames andsid Paikusel näidistunde Maadlusklubi "Leo" treenerid Arne Maalinn ja Argo Mitt.

Sihtgrupiks olid 7.-9. klasside õpilased ja eesmärgiks tuua noored, kes praegu spordist kõrvale jäänud, uuesti treeningsaali.

Kokku osalesid näidistreeningutel seitse klassi III kooliastme õpilasi. Maadlussaal ei ole ammu nii rahvarohke olnud. Novembris alustab treener Arne projektina Paikusel eelkõige üldfüüsilisi treeninguid, millest ootab osa võtma nii tüdrukuid kui poisse. Treeningute toimumiste kohta info lähiajal.

õpetaja Andres Kutser

õpetaja Andres Kutser