Võidukad saalijalgpallurid 02. veebruar õp Tarmo Tõnismann

2. veebruaril toimunud Pärnumaa koolide saalijalgpalli meistrivõistlustel 1.-3. klassidele saavutas meie kooli võistkond 1. koha. Lihulas toimunud võistlusest võttis osa 8 võistkonda, kes paigutati kahte neljasesse alagruppi. Alagrupis võitsime 2:1 Uulu Põhikooli II võistkonda ning 3:1 Lihula Gümnaasiumi I võistkonda. Kaotus 0:1 tuli vastu võtta Tori Põhikooli võistkonnalt. Poolfinaalis mängisime Uulu Põhikooli I võistkonnaga ning peale 1:1 mängitud noormaalaega tuli minna penalteid lööma. Penaltilöömisega saime täna ka suurepäraselt hakkama. Meie väravat kaitses üks turniiril osalenud kolmest tüdrukust – Anette. Finaalis alistasime Sindi Gümnaasiumi võistkonna 2:1 ja nii võisimegi karika pea kohale tõsta.

Võistkonnas mängisid: Anette Allsalu, Marten Mets, Georg Patune, Keron Erkmann, Georg Tõnisson, Artur Roosarüütel, Leo Apsalon ja Jesse Kullamaa.

Fotod: Mehis Mets

Fotod: Mehis Mets