Uudised

Väledad pendeldajad 11. mai õp Reili Kaljund

9. mail toimusid kauaoodatud Pärnu linna koolidevahelised pendelteatejooksu võistlused, mis olid tõstetud sel õppeaastal kevadesse. Võistlused toimusid Rannastaadioni harjutusväljakul ning Paikuse Kool osales 4. klasside, 5. klasside, 6.-7. klasside ning 8.-9. klasside arvestuses. Meie kõige nooremad alustasid võistluspäeva kohe edukalt, saavutades kolmest jooksust kolm võitu ning tulid seega kokkuvõttes I kohale ning said tõsta võidukarika pea kohale. Võidukasse võistkonda kuulusid Emma Jürisoo, Karmen Uibo, Anete Lemvald, Kertu Allika, Krete Allika, Mirtel Mihhotin, Emma Landing, Kendra Uibomäe, Emma Marie Käärats, Georg Heinmets, Erik Eeskivi, Karl Otto Käärats, Oskar Olviste, Werner Väljamäe, Kenert Valgenberg, Kaspar Milvek ning Uku Apsalon.
Nii 5. klassid, kui ka 6. ja 7. klasside ühendvõistkond saavutasid lõppkokkuvõttes 5. koha. 8.-9. klasside ühendvõistkond jäi napilt esikolmikust välja ning kolme jooksu lõppedes said Paikuse Kooli kõige vanemad õpilased 4. koha.
9. mail toimusid kauaoodatud Pärnu linna koolidevahelised pendelteatejooksu võistlused, mis olid tõstetud sel õppeaastal kevadesse. Võistlused toimusid Rannastaadioni harjutusväljakul ning Paikuse Kool osales 4. klasside, 5. klasside, 6.-7. klasside ning 8.-9. klasside arvestuses. Meie kõige nooremad alustasid võistluspäeva kohe edukalt, saavutades kolmest jooksust kolm võitu ning tulid seega kokkuvõttes I kohale ning said tõsta võidukarika pea kohale.
Võidukasse võistkonda kuulusid Emma Jürisoo, Karmen Uibo, Anete Lemvald, Kertu Allika, Krete Allika, Mirtel Mihhotin, Emma Landing, Kendra Uibomäe, Emma Marie Käärats, Georg Heinmets, Erik Eeskivi, Karl Otto Käärats, Oskar Olviste, Werner Väljamäe, Kenert Valgenberg, Kaspar Milvek ning Uku Apsalon.