Uudised

Vabariiklik tunnustus õp Kadri Haavandile 05. november õp Sirje Suurevälja


Ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse igal aastal ettevõtlikke, ettevõtlus- ja karjääriõpet edendavaid inimesi ja meeskondi – nii otseseid õppe läbiviijaid kui sellesse muul moel panustajaid.

Paikuse Kool esitas Aasta ettevõtliku õpetaja nominendiks meie kooli õpetaja ja karjäärikoordinaatori Kadri Haavandi.

Koolipere hindab kõrgelt õp Haavandi karjääritegevusi 9. klassidele, koostööd Töötukassaga, külalisõpetajate ja e-külalistundide korraldamist, ettevõtlusnädala tegevusi jpm. Õpetaja Haavandi teeneks on meie koolis karjääri- ja ettevõtlusõppe käivitamine 7. klassidele, sh õppekäigud ja Minifirmade juhendamine (loovtöö 8. klassides).

Palju õnne õp Kadri Haavandile vabariikliku tunnustuse puhul!

Ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu raames tunnustatakse igal aastal ettevõtlikke, ettevõtlus- ja karjääriõpet edendavaid inimesi ja meeskondi – nii otseseid õppe läbiviijaid kui sellesse muul moel panustajaid.

Paikuse Kool esitas Aasta ettevõtliku õpetaja nominendiks meie kooli õpetaja ja karjäärikoordinaatori Kadri Haavandi.

Koolipere hindab kõrgelt õp Haavandi karjääritegevusi 9. klassidele, koostööd Töötukassaga, külalisõpetajate ja e-külalistundide korraldamist, ettevõtlusnädala tegevusi jpm. Õpetaja Haavandi teeneks on meie koolis karjääri- ja ettevõtlusõppe käivitamine 7. klassidele, sh õppekäigud ja Minifirmade juhendamine (loovtöö 8. klassides).

Palju õnne õp Kadri Haavandile vabariikliku tunnustuse puhul!