Vabariigi parimad 08. juuni õp Ulvi Laneman

61 võistkonda noorkorvpallureid üle vabariigi kogunes 7. juunil Tallinnas Snelli spordiväljakutele, et selgitada välja parimad 3x3 tänavakorvpalli mängijad. Finaalvõistlustele eelnesid piirkonnavõistlused, kus tuli tulla vähemalt esimese kahe parima võistkonna sekka. Paikuse Kooli 6.-7. klasside poisid võitsid Pärnumaa eelvooru ja 1.-5. klassi tüdrukud tulid teiseks. Nüüd kohtusid parimatest parimad, eriti suur oli konkurents 6.-7. klasside poiste seas, kus osales 18 võistkonda. Ühtegi kerget mängu ei olnud, aga arukas ja hingestatud mäng viis Paikuse Kooli võistkonna alagrupi võidule, sealt edasi veerand- ja poolfinaali ja lõpuks finnali, kus poisid kohtusid Saku Gümnaasiumi võistkonnaga. Jõukatsumine lõppes meie poiste võiduga 9:7. Võidu saavutamiseks oli siis vaja võita 6 mängu. Medalid said kaela, nokamütsid pähe, dressipluusid selga ja 250-eurose Sportlandi kinkekaardi võistkonnale Andreas Pärn, Jesper Roman, Robin Roman ja Gregor Killing.

Tüdrukute 1.-5. klasside võistkond koosseisus Herte Ostrov, Eerika Lank, Lorete Tammiksaare ja Kendra Tuisk said suure kogemuse osaliseks ja kindlasti motivatsiooni treeningutega jätkata.

Võistlejaid toetas õp Ulvi Laneman

Võistlejaid toetas õp Ulvi Laneman