Unised pidasid stiilipäeva 30. november õp Sirje Suurevälja

Õpilasesinduse eestvedamisel toimus kogu kooliperele stiilipäev "Unised". Tore, et kaasalööjaid nii palju oli ja fantaasiast puudust ei tuntud. Õpilased suundusid koolitundidesse pidžaamades, hommikumantlites, patjade ja tekkidega. Ei puudunud ka kaisukarud ja hambaharjad. Ka õpetajad lõid kaasa. Vaheldus missugune. Ja oli ju päris vahva vahepeal õpetajat kuulates pea padjale toetada ja vahetundides teki sisse mähitult ringi liikuda. Sellised stiilipäevad lisavad kooliellu särtsu.

õp Sirje Suurevälja

õp Sirje Suurevälja