Üks samm Jõuludeni 20. detsember Lotta Agafonov

Viimane advent enne jõule. Kas pole tore olnud? 8.b klassi õpilased Lotta, Meribel, Lennart, Pätrik ja Laurus korraldasid viimase advendivahetunni 6. klassidele. Õpilsed tegid taaskord kahooti. Lastele see väga meeldis. Üritus toimus algklassidemaja saalis, kus korraldajad panid enne õpilaste tulekut toolid paika nii, et kõigil kuuse ümber hästi mugav ja mõnus oleks. Advendivahetunnid on selleks aastaks läbi. 8. klasside õpilastel oli lõbus ning nad said rõõmsalt koolikaaslastega koos jõuluootust nautida.