Uudised

TV10 Olümpiastarti etapp Tallinnas 31. jaanuar õp Reili Kaljund


TV10 Olümpiastardi 51. hooaja II etapp Tallinnas tõi taas Paikuse Kooli õpilastele kõrgeid kohti. II etapil võisteldi 60 m tõkkejooksus, teivashüppes ning kaugushüppes. Kõrgeima koha meie õpilastest saavutas sel etapil Lauretta Alliksaar, kes tugeva isikliku rekordiga hüppas viimasel katsel end kaugushüppes teisele kohale, lisaks osales Lauretta tõkkejooksus, kus tõi B-finaalis samuti olulised punktid. Nooremate poiste vanuseklassis sai Devon Järvekülg nii tõkkejooksus kui ka teivashüppes tubli 4. koha, püstitades mõlemal alal isiklikud rekordid. Lisaks sai kaugushüppefinaali ning tubli 8. koha uue isikliku rekordiga Emma Jürisoo. Kertrud Koni esindas Paikuse Kooli vanemate tüdrukute arvestuses tõkkejooksus ning jõudis välja B-finaali, tuues koolile vajalikud punktid. Lukas Ilisson kordas Kertrudi ning Lauretta saavutust ning jooksis samuti end tõkkejooksus B-finaali. 

Kuigi õpilased, kes olid kohal ning said võistelda, tõid meile palju olulisi kõrgeid punkte, siis langes Paikuse Kool 4. kohalt siiski 7. kohale 27 kooli arvestuses. Vanemate poiste vanuseklassis polnud koolil sel etapil ühtegi esindajat välja panna ning sealt ka suur punktikadu. Jääme ootama järgmist ehk III etappi Tartus, et seda viga parandada ning et Paikuse Kool saaks jälle tugevas konkurentsis kõrgete kohtade nimel võistelda.  

Õpilasi juhendasid kehalise kasvatuse õpetajad Reili Kaljund ja Andres Kutser.  

Suured tänud kõigile tublidele õpilastele, kes esindavad rõõmuga oma kooli!  

Fotod: Marko Mumm (EKJL) 

TV10 Olümpiastardi 51. hooaja II etapp Tallinnas tõi taas Paikuse Kooli õpilastele kõrgeid kohti. II etapil võisteldi 60 m tõkkejooksus, teivashüppes ning kaugushüppes. Kõrgeima koha meie õpilastest saavutas sel etapil Lauretta Alliksaar, kes tugeva isikliku rekordiga hüppas viimasel katsel end kaugushüppes teisele kohale, lisaks osales Lauretta tõkkejooksus, kus tõi B-finaalis samuti olulised punktid. Nooremate poiste vanuseklassis sai Devon Järvekülg nii tõkkejooksus kui ka teivashüppes tubli 4. koha, püstitades mõlemal alal isiklikud rekordid. Lisaks sai kaugushüppefinaali ning tubli 8. koha uue isikliku rekordiga Emma Jürisoo. Kertrud Koni esindas Paikuse Kooli vanemate tüdrukute arvestuses tõkkejooksus ning jõudis välja B-finaali, tuues koolile vajalikud punktid. Lukas Ilisson kordas Kertrudi ning Lauretta saavutust ning jooksis samuti end tõkkejooksus B-finaali. 

Kuigi õpilased, kes olid kohal ning said võistelda, tõid meile palju olulisi kõrgeid punkte, siis langes Paikuse Kool 4. kohalt siiski 7. kohale 27 kooli arvestuses. Vanemate poiste vanuseklassis polnud koolil sel etapil ühtegi esindajat välja panna ning sealt ka suur punktikadu. Jääme ootama järgmist ehk III etappi Tartus, et seda viga parandada ning et Paikuse Kool saaks jälle tugevas konkurentsis kõrgete kohtade nimel võistelda.  

Õpilasi juhendasid kehalise kasvatuse õpetajad Reili Kaljund ja Andres Kutser.  

Suured tänud kõigile tublidele õpilastele, kes esindavad rõõmuga oma kooli!  

Fotod: Marko Mumm (EKJL)