TV10 olümpiastarti edukas algus 06. detsember õp Reili Kaljund

4. detsembril osalesid Paikuse Kooli õpilased TV10 olümpiastarti 51. hooaja I etapil. Võru spordikeskuses võistlesid Lauretta Alliksaar (5.a), Devon Järvekülg (5.b), Brajon Järve (6.c) ja Kertrud Koni (7.c). Kõik õpilased osalesid 60 m jooksus, nooremad õpilased Lauretta ja Devon said võistelda lisaks kõrgushüppes ning Brajon teivashüppes ja Kertrud kuulitõukes. Laupäeva säravamate tulemuste eest hoolitsesid Devon ja Lauretta kõrgushüppes. Devon teenis kõrgushüppes nooremate poiste arvestuses alavõidu tulemusega 1.46 m ning Lauretta lõpptulemus 1.37 m paigutas ta 4. kohale nooremate tüdrukute arvestuses.

Esmakordselt võtab Paikuse Kool osa TV10 võistlussarjast koolide arvestuses ning pärast esimest etappi oleme 27 kooli arvestuses tublil 4. kohal! Järgmine etapp on juba jaanuarikuu lõpus ning siis võistleme järgmistel aladel taas kõrgete punktide nimel.

õp Reili Kaljund

fotograaf Marko Mumm