Uudised

TV10 Olümpiastarti 2. etapp 30. jaanuar õp Reili Kaljund


Laupäeval, 28. jaanuaril, toimus Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis TV10 Olümpiastardi II vabariiklik etapp. Meie kooli eest olid võistlemas sel etapil Emma Jürisoo, Karmen Uibo, Jan Johann Kartau, Kaspar Milvek, Lauretta Alliksaar, Lee Lehe ning Devon Järvekülg. II etapil võtsid õpilased osa kolmel erineval alal ‒ 60 m tõkkejooks, kaugushüpe ja teivashüpe. Kõik vanuseklassid said end proovile panna 60 m tõkkejooksus. Noorema vanuseklassi tüdrukud ja vanema vanuseklassi poisid hüppasid lisaks ka kaugust. Nooremad poisid hüppasid teivast. 

Sel korral saavutas kõrgeima koha Emma Jürisoo, kes jooksis 60 m tõkkejooksus end 6. kohale! Kokku võttis osa tüdrukute nooremas vanuseklassis 75 tüdrukut.  

Tänu meie kooli õpilaste kiiretele jooksudele tõkkesprindis tõusis Paikuse Kool koolide arvestuses 13. kohalt 9. kohale! 

Järgmine vabariiklik etapp 25. märtsil Tartus. 

Laupäeval, 28. jaanuaril, toimus Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis TV10 Olümpiastardi II vabariiklik etapp. Meie kooli eest olid võistlemas sel etapil Emma Jürisoo, Karmen Uibo, Jan Johann Kartau, Kaspar Milvek, Lauretta Alliksaar, Lee Lehe ning Devon Järvekülg. II etapil võtsid õpilased osa kolmel erineval alal ‒ 60 m tõkkejooks, kaugushüpe ja teivashüpe. Kõik vanuseklassid said end proovile panna 60 m tõkkejooksus. Noorema vanuseklassi tüdrukud ja vanema vanuseklassi poisid hüppasid lisaks ka kaugust. Nooremad poisid hüppasid teivast. 

Sel korral saavutas kõrgeima koha Emma Jürisoo, kes jooksis 60 m tõkkejooksus end 6. kohale! Kokku võttis osa tüdrukute nooremas vanuseklassis 75 tüdrukut.  

Tänu meie kooli õpilaste kiiretele jooksudele tõkkesprindis tõusis Paikuse Kool koolide arvestuses 13. kohalt 9. kohale! 

Järgmine vabariiklik etapp 25. märtsil Tartus.